comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe için Zenit'ten Giuliano transfer açıklaması

10 Ağustos 2017, Perşembe 18:26
Fenerbahçe için Zenit'ten Giuliano transfer açıklaması

Fenerbahçe'nin transfer için görüşmelerini sürdürdüğü Brezilyalı futbolcu Giuliano için Zenit'ten sıcak bir açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer gündeminde taraftarların merakla beklediği Zenit'in yıldız futbolcusu Giuliano hakkında Rus kulübünden açıklama geldi. Zenit yetkilileri ülke basınına transfer hakkında konuşurken, kararın Roberto Mancini'ye ait olduğunu belirtti. Fenerbahçe Giuliano transferinde son dakika gelişmeleri. 
 

Fenerbahçe'den transferde Giuliano sürprizi


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Sarı lacivertlilerin forvet takviyesinin yanında orta sahaya da yapacağı transferle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe'nin Zenit forması giyen Giuliano ile anlaşmaya yakın olduğu vurgulandı. Sarı lacivertlilerin kısa sürede bu transferi de açıklaması bekeniyor.


Fenerbahçe Giuliano'yu transfer etti mi?


Fenerbahçe'de 10 numara arayışları kapsamında Zenit'te bu sezon teknik direktör Roberto Mancini tarafından kadroda düşünülmeyen, yeni başlayan sezonda toplamda 4 maçta görev alan Brezilyalı futbolcu hakkında Zenit yetkilileri kısa bir açıklama yaptı. FutbolArena'nın derlediği haberde; Ural ile Zenit arasında 1-1 berabere biten maçın ardından Zenit yetkililerin basın mensuplarıyla yaptığı sohbette Mancini'nin "Transfere ihtiyacımız var." sözlerinin ardından, "Şu anda transfer dönemi devam ediyor. Hocamınızın raporu doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu sezon hedeflerimiz büyük." ifadelerini kullandı. 

GİULİANO TRANSFERİ HAKKINDA
Zenit yetkilileri, basın mensuplarının Giuliano'nun Türkiye'ye transferi konusunda gelen soruya ise "Detayları paylaşmamız doğru olmaz. Giuliano geçen sezon bize çok büyük katkı sağladı. Bu sezon da Mancini'nin kararı doğrultusunda hareket edeceğiz. Her şey olabilir." ifadelerini kullandılar. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.