comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe için transferde Axel Witsel iddiası

03 Ekim 2018, Çarşamba 14:06
Fenerbahçe için transferde Axel Witsel iddiası

Fenerbahçe'nin transfer döneminde Axel Witsel ile görüştüğü iddia edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu'nun gönderilmesi beklenirken, yeni teknik direktör için de girişimler başladı. Sarı lacivertlilerle ilgili öte yandan bir de transfer iddiası ortaya atıldı. Fenerbahçe'nin transfer döneminde Axel Witsel ile ilgilendiği ve 1,5 milyon euroluk teklif yaptıtığı öne sürüldü. 
 

Fenerbahçe, Axel Witsel'i transfer etmek istedi mi?


TRT Spor yorumcusu Ferudun Niğdelioğlu, sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşımda Axel Witsel'in transfer döneminde Damien Comolli'nin önüne geldiğini ve yapılan teklifi açıkladı. İşte Ferudun Niğdelioğlu'nun paylaşımı:

"Sezon başı Axel Witsel Comoli'nin önüne geldi. €4,5m maaşı + €1,5m kira bedeli istedi Çin kulübü. Facetimedan görüşüldü, €1.5m teklif edildi. Çin kulübü bu teklifi ciddiyetten uzak bularak görüşmeyi sonlandırdı. Çin kulübü maaşının kalan kısmını ödeyecekti. Tianjın Quanjian kulübü yetkilileri bu transfer için Fenerbahçe'ye daha önce; Webo, Aragones, Josico transferlerini yapan (Lienroomsoccer) menajerlik kurumunu yetkilendirmişti Witsel, F.Bahçe'ye Çin kulübü tarafından teklif edildiğinde Dortmund devrede bile değildi."
İŞTE O PAYLAŞIMSarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.