comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe için Mehmet Demirkol'dan flaş sözler

14 Eylül 2017, Perşembe 14:08
Fenerbahçe için Mehmet Demirkol'dan flaş sözler

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ile ilgili yapılan açıklama hakkında Mehmet Demirkol'dan değerlendirme geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın birkaç kötü sonuç daha alınması halinde görevi bırakacağının iddia edilmesi sonrası sarı lacivertliler sert bir açıklama yaparak bu haberleri yalanlamıştı. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'den yapılan açıklamayla ilgili çok konuşulacak sözler geldi.
 

Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe ve Aykut Kocaman yorumu


NTV Spor'da konuşan Mehmet Demirkol şunları söyledi:

"Cehennem ne zaman donuyor acaba? Haziran, Temmuz o aralar mı? Bu profesyonel bir bakış mı? Tribün liderlerine 'metni yaz' desen böyle bir açıklama yapmazlar. İnsan kendisiyle de çelişir ama. 'Aykut Kocaman kapıdan giremez' derken 'Cehennem donana dek Aykut Kocaman gitmeyecek' sözüne geldi. 1 sene içerisinde buraya geldik.
Fenerbahçe 3 sene şampiyon olup, Şampiyonlar Ligi'ni kazansa bile yine Aykut hocayla ayrılabilirsin. Cehennem donana dek diye bir şey olabilir mi? Koskoca Fenerbahçe bu."

"BAŞKANLIK KISITLAMASINA İHTİYAÇ VAR"

"Fenerbahçe'de gerçek olan şu; seçim olduktan sonra acilen başkanlık kısıtlaması getirilmeli. 2-3 seneden fazla başkanlık olmamalı. Bu kadar uzun süre başkanlık olmuyor. Ben olsam yapamazdım. İnsan sokakta normal vatandaş gibi gezmeyi unutur 20 yılda."

FENERBAHÇE'NİN AYKUT KOCAMAN AÇIKLAMASI

"Bugünkü Habertürk Gazetesi'nde "Kocaman Viraj" başlığıyla yayınlanan, sonrasında da bir çok internet sitesi tarafından da ciddiye alınarak kullanılan haber yalandır. 
 
Alanya ve Beşiktaş maçlarının kader maçları olarak nitelendirildiği ve hocamız Sayın Aykut Kocaman'ın geleceğinin masaya yatırılacağı iddia edilen haber, en hafif tabirle terbiyesizlik ve ahlaksızlıktır. 
 
Bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini, uygun tabirle "Cehennem donana dek Aykut Kocaman" düşüncesiyle yolumuza devam ettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız."

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.