comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe için Bjelica sözleri! "Keşke olsa ama"

02 Mayıs 2020, Cumartesi 10:06
Fenerbahçe için Bjelica sözleri!

Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe için ismi gündemde olan teknik direktör Bjelica için değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör adayları arasında gösterilen Nenad Bjelica ile ilgili Gürcan Bilgiç'ten bir değerlendirme geldi. Sabah Gazetesi'nde Bjelica hakkında yorumlarda bulunan Bilgç, "Maceranın peşine düşmek iyidir ama gerçeklerle yürümek gerekir" dedi.
 

Fenerbahçe, Bjelica ile anlaşacak mı?


Gürcan Bilgiç'in yazısı şu şekilde:

"Kulüpler önlerini göremeseler de olaylara "kör" bakan bir tanesi var; Fenerbahçe… Teknik direktörünü gönderip, kalan 8 maç için seçim yapmayıp, şimdi de "hadi" dense, antrenman planlamasını yapacak stratejinin sahibi belli değil. Bjelica ismi gündeme geldi. "Keşke olsa" derim. Prensipli, tavizsiz, oyuncuyu geliştiren ve oyun aklına sahip bir teknik adam. Uçakları uçuramazken nasıl getireceksiniz, çalıştıracaksınız ya da imza attıracaksınız.
TÜRK HOCA GETİRİLMELİ

Her şey bir tarafa federasyon maddi kısıtlamaları henüz kaldırmadı. Yeni teknik adam için bütçe yok. Maceranın peşine düşmek iyidir ama gerçeklerle de yürümek gerekiyor. Bu kadar zamanı test sayılarının duruma bakarak geçirirseniz dört yanlışınız tüm doğruları götürür. Yönetim hemen bir karar vermeli, Türk teknik adamla anlaşmalı. Yabancı istiyorsa da parmağını şıklattığında hemen gelebilecek, ülkeyi tanıyanlar seçilmeli."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"