comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe hissesi ne kadar? Fener hissesi fiyatı (Fenerbahçe hisselerine Ali Koç etkisi)

04 Haziran 2018, Pazartesi 17:17
Fenerbahçe hissesi ne kadar? Fener hissesi fiyatı (Fenerbahçe hisselerine Ali Koç etkisi)

Fenerbahçe hisse fiyatı ne kadar? Fener hisseleri ne oldu? Fenerbahçe'de başkanlığa Ali Koç'un seçilmesinden sonra Fenerbahçe'nin hisseleri artışa geçti. Fenerbahçe hisselerinde son durum nedir?

FutbolArena - Fenerbahçe hisse fiyatları? Fener hissesi ne kadar? Fenerbahçe hisselerinde son durum nedir? Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkanlığa seçilmesinin ardından Borsa İstanbul'da işlem gören Fenerbahçe Futbol AŞ hisseleri haftaya yüzde 7,59 artışla başladı.
 

Fenerbahçe Haber: Fener hissesi ne kadar?


Fenerbahçe Futbol AŞ'nin hisseleri, Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığa Ali Koç'un seçilmesinin ardından haftaya sert yükselişle başladı. Güne yüzde 7,59 değer kazanarak 42,50 TL'den başlayan Fenerbahçe hisselerinin fiyatı, en yüksek 44,36 TL'yi görmesinin ardından saat 10.10 itibarıyla önceki kapanışa göre yüzde 8,5 artışla 42,75 TL seviyesinde dengelendi.

Analistler, Ali Koç'un başkanlık vaatlerinin piyasalar tarafından geçen haftalarda fiyatlanmaya başlandığını belirterek, geçen hafta Fenerbahçe hisselerinin 48,12 TL'ye kadar yükseldiğini ve haftayı bir önceki hafta kapanışına göre yüzde 3,51 değer kazancıyla 39,50 liradan tamamladığını söyledi. 
 

GS hisse, BJK hisse, Trabzonspor hisse ne kadar?


Borsa İstanbul'da işlem gören diğer spor şirketlerinden, Beşiktaş hisseleri yüzde 2,2 artışla 2,29 TL'den, Trabzonspor hisselerinin fiyatı yüzde 0,7 yükselişle 1,38 TL'den ve Galatasaray hisselerinin fiyatı ise yüzde 0,5 primle 1,88 TL'den işlem görüyor.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)