comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri, Fenerbahçe Transfer Haberleri (Messias, Mads Roerslev, Burak Yılmaz 17 Aralık 2018)

17 Aralık 2018, Pazartesi 08:55
Fenerbahçe Haberleri, Fenerbahçe Transfer Haberleri (Messias, Mads Roerslev, Burak Yılmaz 17 Aralık 2018)

Fenerbahçe Haberleri arasında günün öne çıkan bazı transfer iddiaları var. Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında iki dev stoper ismi geçiyor. Savunma hattını Ocak ayında güçlendirmek isteyen Fenerbahçe'nin gündemine 1.92'lik stoper Messias ile 1.84'lük sağ bek Mads Roerslev geldi. 

Fenerbahçe Transfer Haberleri iki isimle ön plana çıktı. Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerinde neler var? Fenerbahçe Haberlerinde iki dev savunmacı ön plana çıkmış durumda. Savunma hattını Ocak ayında güçlendirmek isteyen Fenerbahçe'nin gündemine 1.92'lik stoper Messias ile 1.84'lük sağ bek Mads Roerslev geldi. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri (Messias, Mads Roerslev)


Fotomaç Gazetesi'nin iddiasına göre Ocak ayı transfer dönemi içerisinde savunma hattını güçlendirmek isteyen Fenerbahçe gündemine iki sürpriz ismi aldı. Yanal'ın takımın başına geçmesiyle harekat başladı. Sarı-lacivertliler, savunmaya güç katmak için temasları hızlandırdı. 1.92'lik stoper Messias ile 1.84'lük sağ bek Mads Roerslev'i listesine alan Kanarya, ocakta imzaları attırmayı hedefliyor.


Fenerbahçe'den Dev Sponsporluk anlaşması


Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı ile Beko arasında isim ortaklığı anlaşması imzalandı. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda gerçekleştirilen imza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Asbaşkan Semih Özsoy, Beko CEO'su Hakan Bulgurlu, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, sarı-lacivertli basketbolcular ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.


Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz ve Fenerbahçe açıklaması

 

Karadeniz ekibinin Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Fenerbahçe'den teklif gelirse, oturulur ve konuşulur” dedi. Ağaoğlu, “Benim görüşüm belli... Değeri olan herkes satılır. Bu konuda da satış mümkün” ifadelerini kullandı. (Fanatik)

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"