comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri, Fenerbahçe Transfer Haberleri (Emmanuel Adebayor, Ozan Tufan, Elif Elmas 8 Aralık 2018)

08 Aralık 2018, Cumartesi 11:29
Fenerbahçe Haberleri, Fenerbahçe Transfer Haberleri (Emmanuel Adebayor, Ozan Tufan, Elif Elmas 8 Aralık 2018)

Fenerbahçe Haberleri arasında günün öne çıkan bazı transfer haberleri var. Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında Emmanuel Adebayor ve Eljif Elmas isimleri dikkat çekiyor. 8 Aralık Cumartesi günü dikkat çeken iddiaları bir araya getirdik.

Fenerbahçe Transfer Haberleri üç isimle ön plana çıktı. Fenerbahçe Transfer Haberleri  arasında günün öne çıkan gelişmelerinde neler var? Fenerbahçe Haberlerinde Ozan Tufan iddiası dikkat çekiyor. Ayrıca hedefte Adebayor var. Eljif'e de Avrupa'dan teklif geliyor. Fenerbahçe transfer gelişmeleri haberimizde...
 

Fenerbahçe Emmanuel Adebayor'u transfer edecek mi? (8 Aralık Cumartesi)


Devre arasında takıma takviye yapacak olan Fenerbahçe'nin Başakşehir'in golcüsü Emmanuel Adebayor'u gündemine aldığı iddia edildi. Takvim gazetesinin haberine göre Başakşehir tarafı Adebayor'u bırakmaya gönüllü değil. Her ne kadar Rijad Bajic, Togolu yıldızı yedek bıraksa da zirve yolunda geniş kadroya ihtiyaç duyan teknik direktör Abdullah Avcı, tecrübeli forvetini bırakmak istemiyor. 


Fenerbahçe, Eljif Elmas'ı satacak mı?


Öte yandan Güneş gazetesinin haberine göre Fenerbahçe'nin genç Makedon yıldız adayı Eljif Elmas, Avrupa devlerinin radarına girdi. Geçtiğimiz günlerde Makedon basını, Real Madrid'in Elmas'ın peşinde olduğunu yazmasından sonra bu kez İngiliz basını Tottenham'ın da 19 yaşındaki oyuncuyu yakından takip ettiğini manşetlerine taşıdı. 
 

Fenerbahçe'de Ozan Tufan affedilecek mi?


Son olarak Ozan Tufan ile ilgili iddialar dikkat çekiyor. Hürriyet'in haberine göre Fenerbahçe'de Ozan Tufan ve sportif direktör Damien Comolli yemekte bir araya geldi.

Comolli yemekte Ozan Tufan'a neden kadro dışı kaldığını hatırlatırken, Ozan görüşme sonunda tekrar takıma girip giremeyeceğini sordu. Comolli de bu konuda şu an için net bir yorumda bulunamayacağını belirtti. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un da onayı olursa Ozan'ın devre arasında takıma dönebileceği ifade edildi.
Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"