comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe, Quaresma'yı şikayet etti! Tahrik mi var?

25 Nisan 2018, Çarşamba 10:53
Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe, Quaresma'yı şikayet etti! Tahrik mi var?

Fenerbahçe'nin Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş ile oynadığı maçta Ricardo Quaresma'yı şikayet ettiği öne sürüldü. Quaresma'nın Fenerbahçe maçında tribünleri tahrik ettiği görüntülerin olduğu gösterildi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası yarı final 2. maçında Beşiktaş ile oynadığı mücadelede çıkan olayların ardından Ricardo Quaresma ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe yönetiminin Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan ve yarıda kalan olaylı Beşiktaş maçıyla ilgili olarak bir hamlede daha bulunduğu ortaya çıktı.
 

Fenerbahçe, Quaresma'yı neden şikayet etti? (25 Nisan Çarşamba)


Fenerbahçe'de dün başkan Aziz Yıldırım ve asbaşkanlardan Şekip Mosturoğlu'nun çıkan olaylarla ilgili yaptığı toplantı sonrasında Sarı-Lacivertli yönetim, Quaresma'yı da TFF'ye şikayet etti.
 
Habertürk'ün haberine göre, Ricardo Quaresma'nın kullandığı köşe vuruşları sırasında tribünlere hareket yaptığı görüntüleri Türkiye Futbol Federasyonu'na sunarak Portekizli futbolcuyu taraftarları tahrik ettiği gerekçesiyle şikayet ettiği öğrenildi.


 

Şekip Mosturoğlu'nun Fenerbahçe - Beşiktaş maçında yaşanan olaylarla ilgili sözleri


"ŞENOL GÜNEŞ BİZİ KANDIRAMAZ"
Mosturoğlu, "Şenol Güneş, TFF'den alacağı parayla ilgili biz tutsakken bir iddia ortaya atmıştı. Hafta sonunda da aynı iddiayı gündeme getirdi. Kamuoyunu kandırabilir ama bizi kandıramaz" diye konuştu.

"BENİM NASIL BİR GÜCÜM VARMIŞ AÇIKLASIN"

"Şenol hoca paraya farklı bir değer veriyor. Bahsettiği konu TFF'nin sözleşmesini feshetmesi sonrası Şenol Güneş'in alacakları için açtığı davayla ilgili. Noterden 3 defa evrak değiştirdiğimi söylüyor. Benim nasıl bir gücüm varmış açıklasın. Eğer açıklarsa ona göre hukuki haklarımı kullanacağım."

"NASIL BİR KİNİ VARSA..."

"Şenol Güneş, 4 yıl boyunca Digitürk'e göre uyarlanmış döviz kuruna göre parasını aldı ve hiç sesini çıkarmadı. Fakat görevden ayrıldığı zaman döviz kuruna karşı çıktı. Şenol Güneş'in nasıl bir kini varsa bunu benden bildi. 3 Temmuz'da biz esaret altındayken bunu kamuoyuna anlattı. O dönem Tahkim'deki 5 kişi de Şenol Güneş'in başvurusunu reddetti."

"DERİN FİLOZOFİYE YAKIŞIYOR MU?"

"Şenol hocaya soruyorum; 15 yıl olmuş ve Tahkim Kurulu kararı bu parayı hak etmediğine karar vermiş. Toplumda çizdiğin derin filozofiye ne kadar yakışıyor bu?"

"TOLGA İÇİN GEREKENİ YAPACAĞIZ"

Tolga Zengin bu stada geldiğinde bir daha böyle şeyler yapamayacağını bilmeli. Bu olaylardan doğan bütün zararları Tolga Zengin'in şahsen ödemesi için gereken işlemi de yapacağız. Van Persie dil çıkardığında Şafak Mahmutyazıcıoğlu şahsi olarak savcılığa başvurmuştu. Bu olayları başlatan Tolga Zengin'dir. Maddi zararlarımız için Tolga'yı dava edeceğiz.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!