comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri Bugün - Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a şok sözler (19 Mart 2018 Pazartesi)

19 Mart 2018, Pazartesi 20:21

Fenerbahçe Haberleri Bugün gündemi belirlerken Aziz Yıldırım'ın Ali Koç hakkında söyledikleri dikkat çekti. Aziz Yıldırım, Ali Koç'a ne dedi? FB Haberleri burada.

Fenerbahçe Haberleri Bugün aramalarında tüm haberleri tek sayfada önünüze getiriyoruz. FB Haberleri 19 Mart Pazartesi 2018 günü gündem belirledi. Fenerbahçe Haberleri olarak Aziz Yıldırım'ın Ali Koç hakkındaki açıklamalarıyla birlikte, Galatasaray maçının hakemi Bülent Yıldırım'a gösterdiği tepki de ön plana çıktı.
 

Bugünün FB Haberleri (Fenerbahçe son dakika Haberi)


Bugünün FB Haberleri arasında Aziz Yıldırım'ın Doğan Haber Ajansı'na verdiği röportaj gündem belirledi. 

"FENERBAHÇE CAMİASI ARTIK BÖLÜNMÜŞTÜR, ALİ KOÇ'U TEBRİK EDİYORUM"
"Kongre çığırtkanlığı yapmayacağız" kisvesi altında 1,5 yıldır kongre çığırtkanlığı yapılıyor. Geçen sezonun ortasında, Konya maçımıza 1-2 saat kala Ali Koç başkan adaylığını 'Her şartta adayım' diyerek açıkladı. O günden bu güne, tüm camianın dikkati artık kongredeydi. Herkes başta futbol takımımız olmak üzere takımlarımızı 2. plana itti ve kongre konuşmaya başladı. Yaşanan her başarısızlığın ardından kongre sopası devreye girdi. Taraftarlar ikiye bölündü, sosyal medyada uzun süredir güdümlü hesaplar sayesinde başlamış olan gerginlik artık sokağa yansımaya başladı. Tebrik ediyorum kendisini, 3 Temmuz'da başarılamayan ayrışma şimdi başarıldı."

Aziz Yıldırım'dan Bülent Yıldırım tepkisi!
 

AZİZ YILDIRIM'DAN BÜLENT YILDIRIM TEPKİSİ


"GALATASARAY MAÇINDA 3 PENALTIMIZ VERİLMEDİ"

"En son Galatasaray maçında 3 penaltımız verilmiyor. Bunlardan 1 tanesi verilse maç kopacak ama Bülent Yıldırım'ın sahaya bir misyonla çıktığı o kadar belli ki, siz isterseniz Messi'yi transfer edin, futbolu yöneten mekanizma şampiyonu önceden belirlediği sürece bir şey değişmiyor. Bir takımın lehine olan 3 penaltının birinde bile hakem penaltıya hükmedemiyorsa siz nasıl olacak da maçı kazanacaksınız? Kaç tane daha penaltı kazanmanız gerekiyor ki hakem sizin lehinize penaltı verebilsin? Hafta sonu diğer maçları seyrediyorum da hakemler bizim dışımızda her takım için cesurca kararlar verebiliyor."
 

FBTV Alaattin Metin Galatasaray'a "Ezik" sözleri İZLE


Galatasaraylı futbolcuların ve yöneticilerin Fenerbahçe'ye karşı "ezik" olduklarını ifade eden Metin şunları söyledi:

"Bu maç berabere bitti. Ben bir şeyi anlamadım. Galatasaraylı futbolcuların, yöneticilerinin otobüste sevinmelerini anlamadım. Ne oldu yani? Galatasaray 19 yıldır Kadıköy'de kazanamıyor. Bu psikolojik bir eziklik. Çıkarsın, yenersin ondan sonra sevinirsin. O zaman hakkın olur sevinmeye. 19 yıldır ezik olduğun takımı yendikten sonra sevinirsen helal olsun deriz. Taraftarlar için bir şey demiyorum da futbolcular ve yöneticilerin sevinmesini anlamıyorum. Acaba yenilmedik diye mi sevindiler?"

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.