comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Gündemi | Ersun Yanal'ın derbi 11'i nasıl olacak? Sürpriz tercih

24 Eylül 2019, Salı 19:32
Fenerbahçe Gündemi | Ersun Yanal'ın derbi 11'i nasıl olacak? Sürpriz tercih

Senad Ok, Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal'ın Galatasaray derbisinde yapacağı tercihleri FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Galatasaray ile deplasmanda oynayacağı dev derbi öncesi sahaya çıkacak olan ilk 11 merak edilen konular arasında yer alıyor. Senad Ok, FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında Ersun Yanal'ın derbi düşüncelerini aktardı.
 

Fenerbahçe'nin Galatasaray derbisi ilk 11'i nasıl olacak?


Senad Ok, Fenerbahçe gündemi hakkında FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"FENERBAHÇE MEYDANIN BOŞ KALDIĞINI DÜŞÜNÜYOR"
"Fatih Terim, Ali Koç'un açıklamlarını motivasyon aracı olarak kullanabilir ama Fenerbahçe son dönemde meydanın boş kaldığını düşünüyor. Fenerbahçe şampiyonluk yolunda bu seneki rakibimiz Galatasaray diyor. Bu nedenle haklı olduğu ve birkaç adım sonra olumsuzluk yaşayacağı her olaya müdahale etmeye çalışıyor. Bu bir potilika ve böyle devam edecek."

ERSUN YANAL'DAN JAİLSON VE TOLGA CİĞERCİ KARARI

"Ersun Yanal derbi öncesi Rami'yi görmek istedi ama güvenemeyeceğini anladı. En azından kısa vadede bu düşüncede olduğu için tandem belli oldu. Ersun Yanal, Jailson'a adeta hasta. Fenerbahçe'nin stoper ikilisi Zanka ve Jailson olacak. Moses'in durumu net değil, oynama ihtimali düşük. Fizik olarak daha iyi olan, o bölgede daha önce de görev yapan ve defansif yönü bulunan Tolga Ciğerci'nin sol kanatta oynaması bekleniyor. Hasan Ali'nin de derbiye yetişmesi zor gözüküyor. Sol bekte Dirar, sağ bekte Ozan Tufan oynayacak."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)