comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Fenerbahçe golcü transfer edemezse..." Flaş iddia!

03 Ağustos 2017, Perşembe 10:14

Fenerbahçe'nin golcü transferi için çalışmaları devam ederken Ahmet Çakar'dan iddialı bir yorum geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında tüm yoğunluğunu forvet hattına yapılacak takviyeye vermiş durumda. Spor yorumcusu Ahmet Çakar da sarı lacivertlilerin golcü transferi yapamaması durumunda ligde çok zorlanacağını ifade ederek iddialı değerlendirmelerde bulundu. 
 

Fenerbahçe golcü transferinde son durum


Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Ahmet Çakar şunları söyledi:

"Fenerbahçe iyi bir golcü alamazsa değil şampiyonluğu, ilk ikiyi bile unutsun. Van Persie ne kadar oynayacak? Sakatlıklardan ne kadar çabuk dönecek? Ona bir şey olursa forvet ya da golcü olarak kim görev yapacak. Üstelik Kjaer gibi çok önemli bir lideri de kaybettiler. Fenerbahçe takviye yapmazsa ilk iki şansı çok zor duruyor. "
"VAN PERSIE'Yİ FENERBAHÇE'YE ÇAKTILAR"

Van Persie hakkında da konuşan Ahmet Çakar, "Van Persie'yi zaten Fenerbahçe'ye çaktılar. Asla modern futbolun istediği antrenman dozunu kaldırabilecek bir oyuncu değil. Yaşlı, sakatlıklara karşı çok kırılgan ve art arda gelecek ağır maçları kaldırabilecek bir yapıya sahip değil. O zaman da söylemiştim, bu adamı almayın diye. Kariyeri mükemmel, beyefendi bir kişiliği de var ama yaşla beraber gelen fiziki dirençsizliğin önüne geçemezsiniz." dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)