comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Garry Rodrigues'in olmadığı 7 maçın 1'ini kazandı

12 Mart 2020, Perşembe 00:19
Fenerbahçe, Garry Rodrigues'in olmadığı 7 maçın 1'ini kazandı

Fenerbahçe'de bu sezon Garry Rodrigues'in eksikliği lig maçlarından alınan sonuçları etkiledi. Sarı lacivertliler, Rodrigues'in oynamadığı 7 maçtan 1 galibiyet alabildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin başarılı kanat oyuncusu Garry Rodrigues, bu sezon sakatlıklar ve kart cezası nedeniyle 7 lig maçında takımını yalnız bıraktı. Fenerbahçe, Garry Rodrigues'in olmadığı 7 maçın 6'sını kazanamadı.
 

Fenerbahçe'nin Garry Rodrigues ile aldığı lig sonuçları


Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı Garry Rodrigues, sarı lacivertli formayla 18 lig maçında mücadele etti. Fenerbahçe bu sezon Garry Rodrigues'in oynadığı 18 lig maçından 10 galibiyet ve 4 beraberlik elde etti.

GARRY RODRİGUES'İN YOKLUĞU SONUÇLARI ETKİLEDİ
Fenerbahçe kariyerinde 2 kez sakatlık yaşayan ve 1 kez kırmızı kart gören Garry Rodrigues, bu sezon toplamda 7 lig maçında forma giyemedi. Fenerbahçe, Garry Rodrigues'in oynamadığı 7 lig maçından 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti. 

Garry Rodrigues'den yoksun çıktığı maçlarda 1 galibiyet alabilen Fenerbahçe, Kadıköy'deki Beşiktaş derbisini 3-1 kazandı. Garry Rodrigues o derbide kırmızı kart cezası nedeniyle forma giyememişti.

Öte yandan Garry Rodrigues bu sezon Fenerbahçe formasıyla çıktığı 18 lig maçında 6 gole katkı sağladı ve 3 gol - 3 asiste imza attı.

GARRY RODRİGUES'İN OYNAMADIĞI LİG MAÇLARINDA FENERBAHÇE

7 Maç
1 Galibiyet
3 Beraberlik
3 Mağlubiyet

GARRY RODRİGUES'İN OYNADIĞI LİG MAÇLARINDA FENERBAHÇE

18 Maç
10 Galibiyet
4 Beraberlik
4 Mağlubiyet

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)