comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Galatasaray taraftarlarını hoparlörle susturacak

17 Mart 2018, Cumartesi 12:01

Fenerbahçe Galatasaraylı taraftarların yer alacağı deplasman tribününe bu maça özel bir ses tesisatı kurdurduğu ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak. Sarı-Lacivertli cephede, şaşırtıcı bir ses tesisatı kurulacak.
 

Fenerbahçe, Galatasaraylı taraftarlarına marş dinletecek


Fenerbahçe Galatasaraylı taraftarların yer alacağı deplasman tribününe bu maça özel bir ses tesisatı kurdurduğu ortaya çıktı. Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Galatasaraylıların yer alacağı tribüne çok sayıda hoparlörün yerleştirildiği belirtildi.

Bu hoparlörden maç önü ve sonrasında Fenerbahçe marşlarının verileceği öğrenildi. Galatasaray taraftarlarının da maç önü ve sonu yapılacak yayınla böylelikle tezahürat yapmasını da engellenmesinin planlandığı öğrenildi
KULAK TIKAÇLARI TEMİN EDİLİYOR

Galatasaraylı taraftarların birçoğu Fenerbahçe'nin hoparlör koyması üzerine kulak tıkacı temin ederek Kadıköy'e gitmeye çalışıyorÖZEL HABERLER, RÖPORTAJLAR, ANALİZLER, DETAYLAR, DIŞ BASINDAN GELİŞMELER

Ekibimiz hafta başından bu yana Fenerbahçe - Galatasaray derbisiyle ilgili özel haberlerdan röportajlara, analizlerden dış basındaki gelişmelere kadar birçok içeriği sizlere sunuyor. Bu hafta içerisinde derbiyle ilgili Türkiye'nin önde gelen spor yorumcuları, daha önce bu derbiyi yaşamış eski futbolcular ve teknik adamlarla konuştuk. Röportajlarımıza göz atmanızı öneriyoruz.

* AYHAN AKMAN ->
* SİNAN ENGİN ->
* TANJU ÇOLAK ->
* AHMET ÇAKAR ->
* HİKMET KARAMAN ->
* ABDÜLKERİM DURMAZ ->
* EROL BEDİR ->
* ERTEM ŞENER ->


Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.