comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Feyenoord D-Smart canlı ve şifresiz İZLE (Smart Spor nasıl izlenir?)

21 Temmuz 2018, Cumartesi 20:46
Fenerbahçe - Feyenoord D-Smart canlı ve şifresiz İZLE (Smart Spor nasıl izlenir?)

Fenerbahçe - Feyenoord maçını D-Smart'ta canlı ve şifresiz izlemek isteyenler internet ortamında D-Smart izle, Smart-Spor canlı izle, Smart-Spor canlı nasıl izlenir? şeklinde arama yapmaya başladılar. Fenerbahçe - Feyenoord hazırlık maçını izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Feyenoord hazırlık maçı saat 21:00'den itibaren D-Smart'tan yayınlanacak. Ülker Stadı'nda oynanacak olan Fenerbahçe - Feyenoord hazırlık maçını statta izleyemeyecek olan sarı lacivertli taraftarlar internet ortamında Fenerbahçe - Feyenoord hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek için çeşitli aramalar yapmaya başladı.

D-Smart izlemek istemek sarı lacivertli taraftarlar internet ortamında D-Smart canlı izle, Smart Spor nasıl izlenir? Smart Spor canlı izle, Smart-Spor şifresiz izle, Smart-Spor canlı ve şifresiz izle şeklinde arama yapmaya başladılar. D-Smart'ı canlı ve şifresiz izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 
 

Smart Spor izle - DSmart izle (Spor Smart izle şifresiz mi?)


Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş'ın hazırlık maçları D Smart Smart Spor kanalında. Yeni sezon öncesinde birbirinden ömemli hazırlık maçı yapan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın maçları D Smart kanalından Smart Spor ekranından canlı yayınlanıyor. Smart Spor kanalı nasıl izlenir? Smart Spor kanalı şifresiz izlenebilir mi? Smart Spor kanalı ücretli mi? 


Galatasaray bu akşam saat 18:30'da İspanya La Liga ekiplerinden Valencia ile karşı karşıya gelecek. Bu zorlu mücadele Smart Spor ekranlarından yayınlanacak. Fenerbahçe ise saat 21:30'da Feyenoord ile karşılaşacak ve karşılaşma Smart Spor ekranından canlı yayınlanacak. Bu iki maçı izlemek için D Smart aboneliğine sahip olmanız gerekmektedir.


Smart Spor nasıl izlenir? D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uydu frekans bilgileri

 

Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.

 

Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :  
 

D SMART İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"