comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Feyenoord bilet al! Fenerbahçe Feyenoord ne zaman?

18 Temmuz 2018, Çarşamba 15:11
Fenerbahçe Feyenoord bilet al! Fenerbahçe Feyenoord ne zaman?

Fenerbahçe Feyenoord maçı ne zaman? Fenerbahçe Feyenoord saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe Feyenoord maçı biletleri satışa sunuldu. Fenerbahçe Feyenoord biletleri satışa sunuldu. Sarı lacivertli takımdan yapılan açıklamada Fenerbahçe Feyenoord maçı biletleri belirlendi.

Fenerbahçe Feyenoord maçı biletleri ne kadar? Fenerbahçe Feyenoord bilet almak için ne yapmak gerekiyor? Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonun hazırlıkları için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de Feyenoord ile oynanacak hazırlık maçının biletleri satışa sunuldu. Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada Fenerbahçe Feyenoord maç biletlerinin fiyatları paylaşıldı. 
 

Fenerbahçe Feyenoord ne zaman? Fenerbahçe Feyenoord hangi gün?


Spor Toto Süper Lig'de 2018-2019 sezonu öncesi çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, hazırlık maçında Feyenoord ile mücadele edecek. Fenerbahçe Feyenoord maçı biletlerinin fiyatları da açıklandı. Fenerbahçe Feyenoord maço 21 Temmuc Cumartesi günü saat 21.00'de başlayacak ve Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak. 
 

Fenerbahçe Feyenoord bilet al (Fenerbahçe Feyenoord biletleri ne kadar?)


Fenerbahçe Feyenoord maçının biletleri için sarı lacivertli kulüpten açıklama yapıldı. Fenerbahçe Feyenoord maçının biletleri 20 Temmuc Cuma günü genel satışa sunulacak. Bilet fiyatları şu şekilde açıkladı:

MİSAFİR TRİBÜNÜ                        :54.00  TL
FENERIUM ÜST- H-I BLOK           :109,00 TL
FENERIUM ALT-H BLOK               :194,50 TL
FENERIUM ALT-F BLOK                :248,00 TL
FENERIUM ALT-G BLOK               :316.00 TL

FENERBAHÇE FEYENOORD BİLET ALMAK İÇİN TIKLA >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"