comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Işık'tan Volkan Demirel yorumu

14 Ağustos 2017, Pazartesi 15:36
Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Işık'tan Volkan Demirel yorumu

Fenerbahçe'de Volkan Demirel tartışması. Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Işık, Volkan Demirel'in son günlerde yaşadığı formsuzluğu FutbolArena'ya değerlendirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Süper Lig'in ilk hafta mücadelesinde Göztepe maçında yaptığı hatalı kurtarış nedeni ile tepkileri üzerine çekti. Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Işık FutbolArena'ya Volkan Demirel hakkında konuştu.


Fenerbahçe'de Volkan Demirel soru işareti


Göztepe maçında yediği hatalı gol nedeni ile kaleyi kaybetme korkusu yaşayan Volkan Demirel için Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Işık, FutbolArena'ya bir değerlendirmede bulundu.

''PSİKOLOJİSİNDE SIKINTI YARATMIŞ''

''Volkan Demirel'in performans düşüşünü ben biraz psikolojik olarak görüyorum. Sezon başından beri idman yapıyor fiziksel olarak bir eksikliğinin olduğunu düşünmüyorum. Bu seneki kontrat yenileme süreci, Carlos Kameni'nin gelişi Volkan Demirel'in psiklojisinde sıkıtı yaratmış görünüyor. Bunu yediği golden sonraki hareketinden anladım. Aykut Kocaman'ın Volkan Demirel'in koruma amaçlı bir süre dinlendireceğini düşünüyorum''


Fenerbahçe'de kalede Kameni oynayacak mı?


Fenerbahçe'de yeni sezonda sözleşmesi uzatılan kaleci Volkan Demirel'in hazırlık maçlarındaki vasat performansı teknik heyeti düşündürürken, Malaga'dan transfer edilen Kamerunlu file bekçisi Kameni ilk sınavında Marsilya karşısında tam not aldı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman da Volkan Demirel'in kalede güven vermeyişinin ardından Kameni'yi 1. kaleci olarak belirlenmişti fakat Aykut Kocaman, Göztepe maçında kaleyi Volkan Demirel'e emanet etti. 
 

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in yediği hatalı goller


Fenerbahçe'de yeni sezonda sözleşmesi uzatılan Volkan Demirel'in hazırlık maçlarında yediği hatalı goller teknik heyeti düşündürürken, sarı lacivertli taraftarlar da Malaga'dan transfer edilen kaleci Kameni'nin performansını bir an önce görmeyi istiyor. Fenerbahçe'nin bu sezon oynadığı Juventus Bükreş ve Sporting Lizbon hazırlık maçlarında kalesinde güven vermeyen Volkan Demirel, özellikle iki maçta da yediği hatalı gollerle taraftarların da tepkisini çekti. Volkan, Juventus Bükreş maçında 3. gol, Sporting Lizbon maçında ise yediği ilk golde çok ciddi hatalar yaptı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)