comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Ersun Yanal ile anlaştı mı?

06 Aralık 2018, Perşembe 16:07
Fenerbahçe, Ersun Yanal ile anlaştı mı?

Fenerbahçe'de teknik direktör konusunda Ersun Yanal ile görüşmeler başladı. Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok, Yanal ile anlaşmanın kısa süre içerisinde gerçekleşeceğini dile getirdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Fenerbahçe'de Ersun Yanal ile görüşmeler başladı. Sarı lacivertli taraftarların ısrarla takımın başında görmek istedikleri tecürbeli teknik adamla ilk temas kuruldu. Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok, sarı lacivertlilerin Ersun Yanal ile resmi sözleşme imzalayacağı tarhile ilgili bilgi verdi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin başına geçecek mi?


FutbolArena'ya özel son gelişmeleri aktaran Senad Ok, son dakikada bir aksilik çıkmaması halinde Fenerbahçe'nin Ersun Yanal ile Akhisarspor maçının ardından resmi sözleşme imzalayacağını söyledi. Senad Ok, "Fenerbahçe'de en geç Akhisar maçından sonra Ersun Yanal ile resmi olarak anlaşmanın sağlanmasını bekliyorum." dedi.

"1,5 YILLIK YENİ TEKLİF YAPILACAK"
"Ersun hoca ile daha önce de görüşmeler yapılmıştı. Fakat o dönemde Fenerbahçe'nin toparlanabileceği söyleniyordu. Fakat şu anda Ersun Yanal dışında bir alternatifin kolay kolay takımı toparlayabileceğine inanılmıyor. Bu nedenle en üst seviyede görüşme yapıldı. Semih Özsoy, 6 aylık teklif yaptı ama hoca bunu kabul etmedi. Yeni aldığım bilgilere göre yönetim, 1,5 yıllık sözleşme önerecek. Ersun Yanal da buna sıcak bakıyor."

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (18 Temmuz 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.