comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Emre Demir transferini açıkladı: 'Büyük yatırım'

31 Ocak 2023, Salı 21:46
Fenerbahçe, Emre Demir transferini açıkladı: 'Büyük yatırım'

Fenerbahçe, Barcelona'dan Emre Demir'i bedelsiz olarak kadrosuna kattı. Barcelona'nın oyuncunun bir sonraki satışından %20 pay hakkı bulunuyor.

FutbolArena - Fenerbahçe, Barcelona'da forma giyen Emre Demir ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı. Bedelsiz olarak sarı lacivertli takıma katılan Emre Demir, "Şampiyonluğun bu sene geleceğine inanıyorum." diye konuştu. Barcelona, oyuncunun bir sonraki satışından %20 pay hakkı bulunduğunu açıkladı.

EMRE DEMİR: "FENERBAHÇE'Yİ DUYUNCA ÇOK HEYECANLANDIM"
"Çok heyecanlıyım, çünkü buraya geldiğim için çok mutluyum. Menajerim Ahmet Bulut bana ‘Fenerbahçe kulübü seni istiyor' diye söylediğinde çok heyecanlandım, olması için de kendisiyle konuştum. Burada olduğum için çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Bir an önce taraftarımızın önüne çıkmak ve çubuklu formayı giymek istiyorum. Taraftarlarımızdan çok fazla destek mesajı geldi. Herkese teşekkür ederim. İnşallah şampiyonluğun bu sene geleceğine inanıyorum."

SELAHATTİN BAKİ: "GELECEĞE BÜYÜK BİR YATIRIM"

"Bizi mutlu eden bir transfer. Türk oyuncu merkezli takım kurma hevesimiz hiç bitmiyor. Hem yaş olarak, hem de yetenek olarak tartışılacak bir profil değil. Daha önce de kadromuza katmak için refleksimiz olmuştu. Kendisi Avrupa'ya gitmişti. Kaderimizde varmış, onun da kaderinde Fenerbahçe varmış. Geleceğe çok büyük bir yatırım olarak görüyoruz. Kendisine de Fenerbahçe ve milli takım forması altında üstün başarılar diliyorum."

FENERBAHÇE'NİN EMRE DEMİR AÇIKLAMASI

"Kulübümüz, FC Barcelona forması giyen Emre Demir'in transferi için kulübü ve oyuncu ile anlaşma sağlamıştır. Genç oyuncu bedelsiz olarak kadromuza dahil olmuştur.
 
4.5 yıllığına renklerimize bağlanan Emre Demir'e kulübümüze hoş geldin diyor; hedeflerimiz yolunda çubuklu formamızla nice başarılar diliyoruz."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!