comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Doğuş'un yeni transferi Thompson'ın ilk sözleri

02 Eylül 2017, Cumartesi 18:12
Fenerbahçe Doğuş'un yeni transferi Thompson'ın ilk sözleri

Fenerbahçe taraftarı önünde oynayacak olmanın heyecanını taşıdığını aktaran ABD'li pivot Jason Thompson dikkat çeken açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı'nın yeni transferi ABD'li Jason Thompson, İstanbul'a geldi.
 

Fenerbahçe Doğuş'un transferi Jason Thompson FB TV'ye yaptığı açıklamalar


Atatürk Havalimanı'nda Fenerbahçe Kulübü yetkilileri tarafından karşılanan 31 yaşında ve 2,11 metre boyundaki Thompson, FBTV'ye yaptığı açıklamada, sarı-lacivertli takıma transfer olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

FENERBAHÇE TARAFTARLARINA ÖVGÜ
Fenerbahçe taraftarı önünde oynayacak olmanın heyecanını taşıdığını aktaran ABD'li pivot, "Çok heyecanlıyım. Benim için çok güzel bir yolculuk başladı. İmza attığım günden itibaren Fenerbahçe taraftarlarından o kadar çok güzel destek aldım ki, sonunda onlarla aynı toprakta olduğum için çok mutluyum. Taraftarların önünde oynamak için çok heyecanlıyım." diye konuştu.

"FENERBAHÇE'DE MÜTHİŞ BİR KOÇ VAR"

Jason Thompson, Fenerbahçe Doğuş'un geçen sezon THY Avrupa Ligi'nde yaşadığı şampiyonlukla ilgili, "Hepsini uzaktan takip ettim. İnanılmaz bir kadro ve müthiş bir antrenör var. Bu büyük başarı için herkesi tebrik ediyorum. Şu an burayla ilgili her şeyi öğrenmeye çalışıyorum." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.