comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe cephesinden hakem tepkisi! "Canımız yanıyor."

02 Şubat 2023, Perşembe 23:13
Fenerbahçe cephesinden hakem tepkisi!

Fenerbahçeli futbolcular ve yardımcı antrenör Jorge de Deus, Adana Demirspor maçının ardından hakem kararlarına tepki gösterdi ve "Verilmeyen penaltılarımız var." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 22. haftasında deplasmanda Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı. 

Fenerbahçe futbolcuları ve yardımcı antrenör Joao de Deus hakem kararlarına tepki gösterdi. 
MERT HAKAN YANDAŞ'IN AÇIKLAMALARI

Maçın önüne geçen VAR ve orta hakem vardı. Konuşmak istemiyoruz ama canımız yanıyor. Benim pozisyonumda kural yeni gelmiş. Kural böyleymiş. Hadi onu geçtim. Batshuayi ve Valencia'nın pozisyonları %100 penaltı. Türk futbolunda ilginç şeyler oluyor. Birileri çıktı konuştu. Bir sürü şey değişti. Kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. Bizim canımız yanıyor. Her şeyi geçtim. Son pozisyon. Düdüğü ağzına götürüyor. Ne düşünüyor da çalmıyor? Sonra vazgeçiyor. Susmak istiyoruz, susamıyoruz. Konuşunca tepki görüyoruz. Fenerbahçe camiası birlikte kalsın. Daha hiçbir şey bitmedi. Biz Allah'ın izniyle buradan dönmesini biliriz."

ALTAY BAYINDIR'IN AÇIKLAMALARI

Bu konulara fazla girmedim ama pozisyonlar incelenmeli. Samet, Batshuayi, Valencia'nın pozisyonu var. Son dakikada Zajc'ın pozisyonu var. Hakem düdüğü ağzına götürdü ama niye vermedi anlamadım. Emek veriyoruz burada

FENERBAHÇE YARDIMCI ANTRENÖRÜ JOAO DE DEUS'UN AÇIKLAMALARI

"Bugünkü hakemler bu maçın seviyesini kaldıracak durumda değillerdi. Batshuayi'ye yapılan penaltı. Samet'e yapılan penaltı. Bunları görmek istemediler, göremediler. Son pozisyonunda da faulümüzü vermediler."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!