comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Beşiktaş'ı 15 dakika bekleyecek (Beşiktaş, Fenerbahçe maçına çıkacak mı?)

02 Mayıs 2018, Çarşamba 19:54
Fenerbahçe, Beşiktaş'ı 15 dakika bekleyecek (Beşiktaş, Fenerbahçe maçına çıkacak mı?)

Fenerbahçe takımı Beşiktaş'ı sahada bekleyecek. Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın kaldığı yerden oynanması kararlaştırılan Fenerbahçe-Beşiktaş maçının önü nasıl olacak.

FutbolArena Detay - Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanan ve büyük olaylara sahne olarak 53. dakikasında yarı kalan Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final müsabakası yarın kaldığı yerden oynanacak. Ancak siyah beyazlı takım mücadeleye aldığı karar ile çıkmayacağını açıklamıştı.


Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi nasıl olacak?


Yarın oynanması kararlaştırılan Fenerbahçe ve Beşiktaş derbisi öncesinde akıllardaki en büyük soru işareti Beşiktaş'ın maça çıkmama kararından sonra sürecin nasıl işleyeceği.

FENERBAHÇE, BEŞİKTAŞ'I SAHADA BEKLEYECEK
Fenerbahçe futbol takımı Beşiktaş'ın kararını değiştirmemesi üzerine statü gereği mücadeleye oynanacak şekilde sahadaki yerini alacak. Mücadeleyi yönetecek hakem kadroları da sahada yerini alacak ve 15 dakikalık geri sayım süreci başlayacak. 15 dakika sonucunda mücadelenin hakem kadroları Beşiktaş'ın karşılaşmaya çıkmaması gerekçesi ile karşılaşmayı bir kez daha tatil edecek. Beşiktaş'ın mücadeleye çıkmama durumu ile ilgili kararlar daha sonra açıklanacak ve Fenerbahçe, Beşiktaş karşısında hükmen galip sayılacak.

BEŞİKTAŞ MAÇ SAATİNDE İDMAN YAPACAK
Fenerbahçe maçına çıkmayacağını açıklayan Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de oynayacağı Kayserispor maçı hazırlıkları kapsamında yarın 18:00'da basına kapalı bir antrenman gerçekleştirecek.

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"