comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Beşiktaş maç sonu Ahmet Çakar'dan Ali Palabıyık'a sert sözler: "Beşiktaş'ı meze ettiler."

23 Eylül 2017, Cumartesi 23:43
Fenerbahçe - Beşiktaş maç sonu Ahmet Çakar'dan Ali Palabıyık'a sert sözler:

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin hakemi Ali Palabıyık'ı Ahmet Çakar sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde hakem Ali Palabıyık'ın verdiği kararlar geceye damga vurdu. Fenerbahçe'nin 2-1 kazandığı derbide Beşiktaş'a 3, Fenerbahçe'ye 2 kırmızı kart çıkarken, sarı lacivertliler Giuliano ve Janssen'in penaltı golleriyle sahadan galip ayrıldı. Maçın ardından Ahmet Çakar, Ali Ali Palabıyık'ı yerden yere vurdu. 


Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Ahmet Çakar'dan Ali Palabıyık'a sert eleştiriler


Ahmet Çakar maçın ardından Beyaz Futbol'da Ali Palabıyık hakkında sert eleştirilerde bulundu. 

"FENERBAHÇE BİLEREK GALİP GETİRİLDİ"
Nasıl dünyada savaşlar silah baronlarının emperyel güçlerin manipülasyonlarıyla çıkarılıyorsa, bazı hastalıklar ilaç baronlarının labarotuvar ürünleri olarak çıkıyorsa, şunu rahatlıkla söylerim. Bu gece bir üst akılın emriyle Ali Palabıyık vasıtasıyla, vahşi kapitalizm ve Türk futbolunda dönen parayı yükseltmek amacıyla (yayın, yayın gelirleri, medya reytingi) Fenerbahçe bilerek galip getirilmiştir. 

"ALİ PALABIYIK BENİM İÇİN BİTTİ"

Dediğimin arkasındayım. Maalesef Ali Palabıyık vasıtasıyla bu gece Fenerbahçe bilerek, istenerek gayri rahmani şekilde maç kazanılmıştır. 20 küsür yıl hakemlik yaptım. Bazı hataları anlarım. Bugün bir hareket oldu. Ali Palabıyık sen benim için bittin dedim. Dakika 75! Maç 1-0. Kameni topa çıkıyor. Orada faul varsa, Beşiktaşlı oyuncuya faul var ve Fenerbahçe lehine faulü uydurdu Ali Palabıyık. Ben yüz ifadesine de bakıyorum ve orada bitmiştir benim için. Daha penaltılar, kartlar falan gelmedim. Ancak Ali Palabıyık benim için bitti. 

"BEŞİKTAŞ MEZE EDİLMİŞTİR"

Türk hakemliğinden ve Türk futbolundan utanıyorum. Koskoca Beşiktaş bahis baronlarının ceplerinin şişik kalması için meze edilmiştir ve bazı Beşiktaşlı futbolcular da bu tuzağa düşmüştür. Başta Quaresma. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.