comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi seyircisiz mi? PFDK açıkladı

14 Eylül 2017, Perşembe 15:43
Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi seyircisiz mi? PFDK açıkladı

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir ile oynadığı maçta kale arkası tribününden Volkan Babacan'a atılan maddeler nedeniyle PFDK'dan ceza aldı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 4. haftasında oynadığı Medipol Başakşehir maçı nedeniyle PFDK'dan ceza aldı.

İkinci yarının hemen başında Mediool Başakşehir kalecisi Volkan Babacan'a kale arkasından atılan maddeler yüzüne isabet etmiş ve milli kaleci yere yığılmıştı.
PFDK, bu olaydan dolayı Fenerbahçe kulübüne 100 Bin TL para cezası ve Okul Açık D bloka giriş yapan seyircilerin kartlarını bloke etme cezası verdi.

Ancak bu ceza Fenerbahçe'yi bir bakıma sevindirdi. PFDK, Fenerbahçe'ye Okul Açık D Blok'a 1 maçlık giriş cezası verdi. Beşiktaş derbisini seyircisiz oynama ihtimali kalmadı
 

PFDK'nın Fenerbahçe'ye verdiği ceza


tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. -MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 52/3. Maddesi uyarınca saha olaylarına karışan taraftarların bulunduğu OKUL ÜST D bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!