comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesi servis şoförüne saldırı

23 Eylül 2017, Cumartesi 17:25
Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesi servis şoförüne saldırı

Beşiktaş taraftarıyla bir servis şoförünün laf kavgası bir anda büyürken, servis şoförü taraftarların saldırısından çevik kuvvetin araya girmesiyle kurtuldu

FutbolArena - Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesi polis eskortluğunda Kadıköy'e getirilen Beşiktaş taraftarı ile bir servis şoförü arasında kavga çıktı. Servis şoförüyle taraftarın laf kavgası bir anda büyürken, servis şoförü taraftarların saldırısından çevik kuvvetin araya girmesiyle kurtuldu. 
 

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesi çıkan kavga


Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesi stadyum önünde gerginlik yaşandı. Bir servis şoförü ile stada polis eşliğinde getirilen Beşiktaş taraftarı arasında laf kavgası çıktı. Bunun üzerine taraftarlar servise saldırdı.

Servis şoförü kendini araca kapatarak saldırıdan kurtulurken, kısa sürede çevik kuvvet olay yerine geldi. Çevik kuvvet taraftarları iterek uzaklaştırdı. Bu sırada bazı taraftarlar tekrar servise saldırınca, şoför gaza basarak olay yerinden hızla uzaklaştı.
"30 BEŞİKTAŞ TARAFTARI GÖZALTINA ALINDI"

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak derbi derbi öncesi Sabah'ın haberine göre; Passolig'i olmayan, taşkınlık yapan ve alkollü oldukları tespit edilen 30 Beşiktaş taraftarı gözaltına alındı!

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.