comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Beko'da koronavirüs paniği! 'Belirtiler görülmüştür'

21 Mart 2020, Cumartesi 12:47
Fenerbahçe Beko'da koronavirüs paniği! 'Belirtiler görülmüştür'

Fenerbahçe Beko'da bazı oyuncularda Koronavirüs belirtileri görüldüğü açıklandı.

FutbolArena - Fenerbahçe'den gelen koronavirüs açıklaması herkesi üzdü. Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı oyuncuları ve personelinde koronavirüs belirtileri görüldüğü açıklandı. Sarı lacivertli kulüpte acil durum ilan edildi.
 

Fenerbahçe'den koronavirüs açıklaması:


"Basketbol A Takımımızda yapılan rutin kontroller sonrasında A Takımımızdan bazı oyuncularımız ile idari kadro çalışanlarımızda yeni tip Corona virüs (Covid-19) belirtilerine rastlanmıştır. 
 
Belirtilerin tespit edilmesiyle birlikte sağlık heyetimiz duruma ivedilikle müdahale etmiş, takımımız detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirilmiştir. 
 
Hastane taramaları sonrasında detaylı bilgilendirme kamuoyuna duyurulacaktır."

KULÜPLERDEN FENERBAHÇE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
Fenerbahçe'ye ilk geçmiş olsun mesajı Trabzonspor'dan geldi. Trabzonspor, "Sevgili Fenerbahçe Ailesi, Oyuncularınızın ve idari kadrodaki arkadaşlarınızın yaşadığı kritik süreci sağlıklı bir şekilde atlatmalarını diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerini beklediğimizi belirterek, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." ifadelerine yer verdi.

Galatasaray ise "Fenerbahçe Erkek Basketbol A Takımı oyuncularının ve idari personelinin detaylı tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." açıklamasını yaptı.

Beşiktaş, "Basketbol takımınızdaki bazı oyuncularınız ve idari kadronuzda Covid–19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacağınıza yürekten inanıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." sözlerini kullandı.

Medipol Başakşehir, "Geçmiş olsun Fenerbahçe! Oyuncularınızın ve personelinizin en kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını, tarama sonuçlarının da iyi sonuçlanmasını temenni ediyoruz." mesajını yayınladı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)