comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan A Spor'da Emre Bol'a sert tepki

07 Eylül 2017, Perşembe 18:12
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan A Spor'da Emre Bol'a sert tepki

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fotomaç Gazetesi yazarı ve A Spor yorumcusu Emre Bol'un iddiasına sert cevap verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan sert açıklama! A Spor'da yayınlanan Transfer Raporu programında Fotomaç Gazetesi yazarı Emre Bol'un, "Aziz Yıldırım, Volkan Demirel'in teknesiyle tatile çıktı." iddiasına kulüpten sert cevap geldi. 
 

Fenerbahçe Aziz Yıldırım'dan Emre Bol'a sert cevap


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, A Spor'da yayınlanan Transfer Raporu programında Fotomaç Gazetesi yazarı Emre Bol'un, "Aziz Yıldırımi, Volkan Demirel'in teknesiyle tatile çıktı." iddiasına resmi internet sitesinden sert bir cevap verdi. 


YAPILAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:
Dün akşam A Spor'da yayınlanan Transfer Raporu isimli programda, futbol takımımızın oyuncusu Volkan Demirel'in teknesi ile tatile çıktığım yönünde, Sn. Gazeteci Emre Bol tarafından son derece basit ve ahlaksızca bir iddia yer almıştır.

Böyle bir şey söz konusu değildir. Başkanlığım süresince hiçbir sporcunun teknesiyle tatil yapmadım. Bayram tatilini yurtdışında bulunan ailemin yanında geçirdim. Dolayısıyla bahse konu iddia yalandır.

Gazetecilik ve yorumculuk kisvesi altında kamuoyunu yanlış ve yalan bilgilerle yanıltan, yanlış bir algı oluşturmaya çalışan bu kişilerin konuşmalarına itibar edilmemesi hususunu kamuoyuna duyururum.

Saygılarımla,

Aziz YILDIRIM

FutbolArena haber turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.