comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Laurent Blanc pişmanlığı

22 Şubat 2019, Cuma 10:25
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Laurent Blanc pişmanlığı

Adı sezon başında Fenerbahçe ile anılan Fransız teknik direktörü Laurent Blanc'ın İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin başına geçmesi bekleniyor.

FutbolArena - Sezona Hollandalı teknik direktör Cocu ile başlayan ancak alınan kötü sonuçlardan sonra takımın başına Cocu'nun yardımcısı Erwin Koeman'ın geçtiği Fenerbahçe'de son olarak takımın başına Ersun Yanal getirilmişti. Ancak Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Fransız teknik adam Laurent Blanc pişmanlığı yaşadığı iddia edildi.


Fenerbahçe Haber: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Laurent Blanc ile görüştü mü?


Sezona Ersun Yanal ile devam eden Fenerbahçe için flaş bir iddia gündeme geldi. Akşam Gazetesi'nin haberine göre, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'de işler yolunda gitmiyor. Sarri ile yollarını ayırmayı planlayan Chelsea yönetimi Fransız çalıştırıcı Laurent Blanc'ı takımın başına getirmeyi hedefliyor. 

Son olarak 2016 yılında PSG takımını çalıştıran Laurent Blanc'ın adı sezon başında Fenerbahçe ile de anılmıştı. İngiliz devi Chelsea'nın başına geçmeyi hedefleyen Blanc için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un pişmanlık yaşadığı iddia edildi.

Laurent Blanc'ın başarıları


Blanc, 2012 yılında milli takımdaki görevinden ayrıldı. 2013 yılında Fransa'nın güçlü ekiplerinden Paris Saint Germain'in başına geçmiş takımın başında olduğu dönemde 4 Fransa ligi Şampiyonluğu yaşadı. Comolli'nin Sportif Direktör olmasıyla birlikte Fenerbahçe'nin hoca adayları arasında yer almış ancak bu durum gerçekleşmemişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!