comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Başakşehir'in 3 yıldızını transfer ediyor (Fenerbahçe Haberleri 6 Mayıs Pazartesi)

06 Mayıs 2019, Pazartesi 10:01
Fenerbahçe, Başakşehir'in 3 yıldızını transfer ediyor (Fenerbahçe Haberleri 6 Mayıs Pazartesi)

Fenerbahçe transfer dönemi öncesi Medipol Başakşehir'in 3 yıldızına göz dikti. Ersun Yanal ve Damien Comolli transfer atağına kalktı. Fenerbahçe haberleri arasında günün öne çıkanlarını derledik. 5 Mayıs 2019 Pazar günü Fenerbahçe haberleri oku, Fenerbahçe transferleri gibi aramaların yanıtları haberimizde. 

FutbolArena - Fenerbahçe yeni sezonun transfer çalışmalarına başlarken, Medipol Başakşehir'de forma giyen 3 yıldıza kanca atıldığı öne sürüldü. Öte yandan Ersun Yanal ile Damien Comolli transfer görüşmesi yaptı. Fenerbahçe haberleri oku, Fenerbahçe haberleri son dakika, Fenerbahçe haber ajansı, Fenerbahçe haberi oku, Son dakika Fenerbahçe haberleri gibi aramaların yanıtları burada.
 

Fenerbahçe transfer haberleri (6 Mayıs Pazartesi)


Fenerbahçe transfer komitesi Başakşehir'in 3 yıldızı stoper Epureanu, sağ açık Edin Visca ve ön libero Mahmut Tekdemir'in peşine düştü. Ersun Yanal 3 futbolcunun transferine onay verirken, menajerleri ile görüşmeler başladı. İddiaya göre Fenerbahçe, Medipol Başakşehir'e 3 futbolcu için tek bir teklif sunacak. Sezon sonunda bu futbolcuların kadroya dahil edilmesi için yoğun çaba sarf edilecek. (Akşam)

ERSUN YANAL, COMOLLİ İLE GÖRÜŞTÜ
Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Damien Comolli ile görüşerek, "Kasımpaşa galibiyeti bizi rahatlattı. Kefeni yırttık! Şimdi asıl önemli olan tespit ettiğimiz eksikler üzerine odaklanmaktır. Acil planlama yapmalıyız. Transferde de hızlı hareket etmeliyiz." dedi. Takımdaki önemli eksiklerin sezon öncesi kampına yetişmesini isteyen Ersun Yanal, transferlerin hızlı ve yerinde yapılmasını talep etti. (Takvim)

VALBUENA KARARININ SEBEBİ

Fenerbahçe'de Valbuena'nın opsiyon maddesinin kaldırılma sebebi ortaya çıktı. İmza parası ile birlikte 17 yıllık ücreti 5 milyon euro'yu geçiyor. Bu rakam FFP kuralları nedeniyle sıkıntı yaratıyor. İlerleyen yaşı nedeniyle 90 dakikayı kaldıracak durumda olmayışı Valbuena için ayrılık kararı anlamına geldi. (Fotomaç)

FENERBAHÇE 2 FLAŞ AYRILIK

Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal ve Comolli, transferde yoğun mesai harcıyor. Yaz transfer dönemi öncesi Andre Ayew ve Victor Moses'in bileti kesildi. Ersun Yanal, beklentilerin altında kalan ve sakatlık problemi olan futbolcuları Andre Ayew ve Victor Moses ile sezon sonunda yolların ayrılmasını istedi. (Fotomaç)

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!