comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Başakşehir maç sonu FB TV'de tepki toplayan görüntü

09 Eylül 2017, Cumartesi 23:16
Fenerbahçe - Başakşehir maç sonu FB TV'de tepki toplayan görüntü

Fenerbahçe - Başakşehir maç sonrasında Aykut Kocaman'ın basın toplantısı sırasında Fenerbahçe TV'de ilginç bir an yaşandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 4. haftasında sahasında Medipol Başakşehir'i ağırladı. Sarı Lacivertliler sahadan 3-2 mağlup ayrıldı. Öte yandan maçın ardından Aykut Kocaman'ın basın toplantısında FB TV'de canlı yayında yaşanan aksaklık sosyal medyayı salladı. 


Fenerbahçe - Başakşehir Aykut Kocaman'ın basın toplantısında Fenerbahçe TV


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Medipol Başakşehir ile oynanan maçın ardından düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe TV'de canlı yayın esnasında kameramanın pili bitince, "Pil azaldı, pili değiştirin." uyarısı ekrana yansıdı. Bu sebepten ötürü basın toplantısı sırasında yayın 2 dakikalığına kesildi ve yeniden başladı. Bu görüntü Fenerbahçe taraftarları tarafından da sosyal medyada büyük tepki topladı. 

AYKUT KOCAMAN NELER SÖYLEDİ?

"DAHA YERİMİZE OTURMADAN GOL YİYORUZ"

"Konuşmanın zor olduğu maçlardan birisi. Klasiğimiz oldu bu. 4 veya 5. defadır kaleye gelen ilk top gol oluyor. Daha yerimize oturmadan. Ondan sonra hızlı çıkan takımlara karşı oynamak zor oluyor. Zorlaya zorlaya oyunu çıkarmak için enerji harcıyorsunuz. 2-0'dan sonra oyunu çevirmek zorlaştı ama oyuncularımız bunu başardı. Galibiyeti aradığımız anlarda kaleye gelen top gol oldu. Sezon başı klasiği haline geldi. Sıkıntılı bir durum bu.

"ÇALIŞMAYA DEVAM"

"Artık galibiyeti çok arzuladığımızı anlarda istemediğimiz skorlarla karşılaştık. Söyleyecek bir şey yok. Çalışmaya devam edeceğiz. Başka şansımız yok."

"ÖZGÜVEN KAYBI YAŞIYORUZ"

"Alınan sonuçlar hep bir adım geriye atıyor bizi. Bir taraftan yenilenme çabası var ama öbür taraftan da özgüven kaybı var. Yapılmak istenen şeylerin yapılamaması. Gençlerbirliği maçında dahi 10 kişi kalan rakibi karşısında geriye çekilen bir takım vardı. Öbür taraftan bunun yol açtığı bir takım sıkıntılar yaşadık. Hakikaten belki Fenerbahçe tarihine geçecek sezon oynuyoruz olumsuz anlamda. Hep ilk gelen topun gol olması sonucunda hissediyorsunuz ya, olmuyor yani. Bu kadar çaba boşa gidiyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.