comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, babasını Galatasaray'dan vazgeçirmeye çalışan kızı arıyor

29 Ocak 2018, Pazartesi 18:40
Fenerbahçe, babasını Galatasaray'dan vazgeçirmeye çalışan kızı arıyor

Fenerbahçe'nin medya sorumlusu Necati Mete, babasını Fenerbahçeli yapmaya çalıştığı görüntüler ile gündem olan küçük kıza ulaşmak istediklerini duyurdu.

FutbolArena - Fenerbahçe iletişim ekibi, babasını Galatasaray'dan vazgeçirmeye çalışan sarı lacivertli minik kızı bulmak için harekete geçti. Kulübün medya sorumlusu Necati Mete, küçük çocuğa ulaşılması için sosyal medyadan yardım istedi.
 

Galatasaraylı babasını Fenerbahçeli yapmak isteyen küçük kız (İZLE)


Show Ana Haber'in ortaya çıkardığı görüntülerde Fenerbahçe'yi tutan küçük kız çocuğunun babasını Galatasaray'dan vazgeçirmek için ağladığı görülüyordu.

Bu video kısa sürede sarı lacivertli taraftarlar arasında yayılırken, Fenerbahçe Medya Sorumlusu Necati Mete'den sürpriz bir hamle geldi. Sosyal medyadan açıklama yayınlayan Mete, "Yine destek talebiyle karşınızdayım, linkteki tatlışı arıyoruz" ifadelerini kullandı.


Sözkonusu videoda Fenerbahçe'nin çok güçlü olduğunu belirten küçük kız, babasını Galatasaray'dan vazgeçirerek aynı takımı tutmaları için büyük çaba sarf ediyordu. Fenerbahçe'nin minik taraftara ulaştıktan sonra maça davet etmesi ve futbolcularla tanıştırması bekleniyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)