comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ayrılık için Garry Rodrigues ile anlaşma sağladı

18 Ekim 2020, Pazar 14:25
Fenerbahçe ayrılık için Garry Rodrigues ile anlaşma sağladı

Fenerbahçe, Garry Rodrigues ile yol ayrımı için mali konularda prensip anlaşma sağladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin geçen sezon kiralık olarak kadrosuna kattığı Garry Rodrigues, sarı lacivertli takımdaki kariyerini sonlandırıyor. Yeni sezon kadrosunda geri plana düşen ve sakatlık sorunu bulunan Garry Rodrigues, Al İttihad'a dönüyor.

 

Garry Rodrgiues, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?

Ertan Süzgün sosyal medyadaki paylaşımında, "Fenerbahçe, Garry Rodrigues ile yol ayrımı için mali konularda prensip anlaşma sağladı. Garry Rodrigues, 1-2 gün içerisinde Türkiye'den ayrılıp Al İttihad'a dönecek." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de Erol Bulut'un kadrosundan ayrılmaya hazırlanan Garry Rodrigues, yeniden Al İttihad'a dönecek ve Türkiye'deki ikinci dönemini resmen sonladırmış olacak.

RODRIGUES SON İDMANDA SAKATLANDI

Erol Bulut yönetiminde yapılan hafta içindeki idmanda tedavisi devam eden Diego Perotti düz koşulara başladı. İdman sırasında üst adalesinde sertleşme yaşayan Garry Rodrigues ise antrenmanı yarıda bıraktı.

EROL BULUT NE DEMİŞTİ?

Azerbaycan kanalı CBC Sport'a konuşan Erol Bulut, "Garry Rodrigues şu an Fenerbahçe'nin futbolcusu. 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Sakatlığı nedeniyle bir süredir değerlendiremedik. İlerleyen süreçte takıma adapte olacaktır, değerlendirme düşüncesindeyiz. Aynı zamanda transferi söz konusu... Kendisine gelen teklifler var. Değerlendireceğini düşünüyorum. Tabii burada önemli olan Fenerbahçe... Kulübün menfaatleri doğrultusunda her şey olabilir." diye konuşmuştu.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)