comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Aykut Kocaman ile kaç maç kazandı?

27 Ağustos 2017, Pazar 23:54
Fenerbahçe, Aykut Kocaman ile kaç maç kazandı?

Fenerbahçe Aykut Kocaman yönetiminde 7 resmi müsabakadan 2 galibiyet çıkartabildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin ikinci Aykut Kocaman dönemi sıkıntılı başları. Sarı lacivertli takım, Aykut Kocaman yönetiminde çıktığı 7 resmi karşılaşmalardan 2 galibiyet çıkarabildi.


Fenerbahçe'de ikinci Aykut Kocaman dönemi


Fenerbahçe yeni sezona Aykut Kocaman yönetiminde iyi bir başlangıç yapamadı. Şampiyonluk yarışının en güçlü adaylarından olan Fenerbahçe, yeni sezon öncesinde yeni transferlerin takıma uyum sureci gibi bir çok faktörden ötürü istediği galibiyetleti alamadan başladı.

Son olarak Ankara deplasmanında Gençlerbirliği karşısında 2-1'lik skorla puanını 5'e çıkartan Fenerbahçe, bu sezon başından beri oynadığı 7 resmi müsabakadan sadece 2 galibiyet çıkartabildi.
Süper Lig'e Göztepe beraberliği ile başlayan Fenerbahçe, ertesi hafta sahasında Trabzonspor karşısında 2-2 eşitlikle 1 puan alabildi. Fenerbahçe takımı son olarak deplasmanda Gençlerbirliği karşısında 2-1'lik skorla ligdeki ilk galibiyetini alırken UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçarında Strum Graz'ı ikili maçlar sonunda elerken, Makedon ekibi Vardar karşısında 2-0 ve 2-1'lik skorlarla elenmişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)