comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Alper Potuk ile 4 yıllığına anlaştı! Dikkat çeken detay...

22 Eylül 2017, Cuma 19:45
Fenerbahçe Alper Potuk ile 4 yıllığına anlaştı! Dikkat çeken detay...

Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden Alper Potuk ile 4 yıllık anlaşmaya varıldığını açıkladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'den flaş anlaşma! Sarı Lacivertli kulüp yıldız futbolcusu Alper Potuk'un sözleşmesinin 4 yıl uzatılması konusunda prensip anlaşmasına varıldığını duyurdu. Geçtiğimiz gün Galatasaray'a transfer olacağı iddialarını yalanlayan Alper Potuk, 4 yıl daha Fenerbahçe forması giyecek. 
 

Fenerbahçe'de Alper Potuk'un sözleşmesi kaç yıllık?


Fenerbahçe kulübü ismi özellikle son dönemde Galatasaray ile anılan Alper Potuk konusunda taraftarlara müjdeyi verdi. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Alper Potuk ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalandığı açıklandı. 

AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:
Futbol takımımızın oyuncularından Alper Potuk ile yapılan görüşmeler sonucunda, sözleşmesinin 4 yıl uzatılması yönünde prensip anlaşması sağlanmıştır. Oyuncumuzun imza töreni ve konuyla ilgili detaylar için önümüzdeki hafta gereken açıklamalar yapılacaktır. Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

DİKKAT ÇEKEN DETAY! 

Fenerbahçe'nin Alper Potuk ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalanması konusunda prensip anlaşmasına varıldığını açıklamasının ardından dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. Sarı Lacivertli kulüp bundan önce özellikle yeni sözleşmeler konusunda hep sezon sonunu beklerken, uzun süre sonra ilk kez sezon içinde böyle bir karar alındı. 


Fenerbahçe'de Alper Potuk'tan transfer açıklaması


Alper Potuk, "Menajerimin Galatasaray'la görüştüğü haberleri komik. Benim zaten menajerim yok. Beşiktaş maçı öncesi bu haberlerin çıkmasına gülüyorum. Ben Fenerbahçe ile devam etmek istiyorum. Yönetimimiz de isterse Fenerbahçe'de devam etmek istiyorum" diye konuşmuştu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilisiniz. 

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.