comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe 3-3 Kayserispor maç sonu canlı yayında şok itiraf: 'Ölebilirdim.'

30 Ekim 2017, Pazartesi 23:26
Fenerbahçe 3-3 Kayserispor maç sonu canlı yayında şok itiraf: 'Ölebilirdim.'

Fenerbahçe'nin, Kayserispor ile 3-3 berabere kaldığı maçın ardından teknik direktör Aykut Kocaman'a büyük tepki vard. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 10. haftasında sahasında Kayserispor ile 3-3 berabere kaldı. Maçın ardından Beyaz TV'de Abdülkerim Durmaz flaş bir itirafta bulundu ve bundan sonra Aykut Kocaman ve yönetim gidene kadar Fenerbahçe maçları izlemeyeceğini söyledi. 
 

Fenerbahçe 3-3 Kayserispor Abdülkerim Durmaz'ın yorumları


Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 10. haftasında sahasında Kayserispor ile 3-3 berabere kaldı. Maçın ardından Beyaz TV yorumcusu Abdülkerim Durmaz canlı yayında büyük bir yıkım yaşadı ve bundan sonra aldığı kararı açıkladı. 

Abdülkerim Durmaz, "Bundan sonra bir karar alıyorum. Fenerbahçe'nin maçlarını sezon sonuna kadar izlemeyeceğim. Aykut Kocaman ve yönetim gidene kadar maçları izlemeyeceğim. Ben bu korkak hocanın oynattığı futbolu izlemek istemiyorum. Sağlığımı da düşünmek zorundayım artık. Ölebilirdim bugün resmen ya. Mecbur muyum ben bu işkenceyi çekmekten? Gider Beşiktaş ve Galatasaray maçlarını yorumlarım ama Fenerbahçe maçlarını dediğim gibi yönetim ve hoca gidene kadar izlemeyeceğim." diye konuştu. 
"KORKAK HOCANIN KORKAK TAKIMI!"

Bunlar adamı verem ederler, kanser ederler. Fenerbahçe taraftarına da sesleniyorum. Gitmeyin maçlara! Anadolu takımına karşı oynuyorsun, evindesin ve 3-1 öndesin. Korkak hocanın, korkak takımı. Yazıklar olsun be. Bugün Fenerbahçe'de 20 milyon taraftar doktora gitse hepsinde ince hastalık çıkar." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"