comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fener Ol'da toplanan para ne kadar? (Fener Ol toplam para 17 Ekim 2019)

17 Ekim 2019, Perşembe 16:56
Fener Ol'da toplanan para ne kadar? (Fener Ol toplam para 17 Ekim 2019)

Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasında şu ana kadar toplanan paranın miktarı belli oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin nisan ayında başlattığı Fener Ol kampanyasında şimdiye kadar ne kadar para toplandığı merak ediliyordu. Fener Ol toplanan para, Fener Ol toplam para, Fener Ol toplam bağış, Fener Ol ne kadar para toplandı gibi aramaların yanıtlarını haberimzde bulabilirsiniz. 
 

Fener Ol kampanyasında toplanan para ne kadar?


Fenerbahçe'de ekonomik sıkıntılar nedeniyle yönetim tarafından başlatılan Fener Ol kampanyasında gelinen son durum merak ediliyordu. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Fener Ol kampanyasında şu ana kadar toplanan para 25 milyon euroyu geçti. Sarı lacivertli kulübün kampanya kapsamında şu ana kadar 25 milyon euro seviyesini geçtiği ve kampanyanın da devam ettiği ve sürekli olarak miktarın arttığı öğrenildi.
 

Fener Ol kampanyasına nasıl para gönderilir? (Fener Ol SMS bedeli)


Fenerbahçe taraftarları Fener Ol kampanyası ile ilgili internet ortamında destek yöntemleri hakkında araştırmalar gerçekleştieriyordu. Fenerbahçe, 'Fener Ol' kampanyasına destek yöntemlerini açıkladı.

Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasının SMS bedelini 20 TL olarak belirledi. FENER OL yazıp 1907'ye SMS gönderen destekçiler sınırsız katılım gösterebilecek. Aynı zamanda kredi kartı ve kulübün resmi siteden açıkladığı banka hesaplarına isteyenler bağış yapabilecek.
En düşük bağış bedeli 1 TL olarak belirlendi. Kampanya için 1 milyar TL ve 1 yıl süre için izin alındı. Hem gerçek kişiler hem de kurumlar kampanyaya "bağış", "sponsorluk" ve "reklam" şeklinde katılabilecek. Kampanya için 1 yıl süre alındı. 31 Mayıs'a kadar 500 milyon TL, bir yıl içinde de 1 milyar TL toplanması hedefleniyor.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"