comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fener Ol'da toplanan para 14 Haziran 2019 (Fenerbahçe WinWin saat kaçta, hangi kanalda?)

14 Haziran 2019, Cuma 14:29
Fener Ol'da toplanan para 14 Haziran 2019 (Fenerbahçe WinWin saat kaçta, hangi kanalda?)

Fenerbahçe'nin kitlesel kaynak oluşturma projesi Fener Ol kampanyasında toplanan para belli oldu. 14 Haziran 2019 tarihi itibariyle Fener Ol'da toplanan para ve Star TV'de yayınlanacak WinWin gecesi hakkında bilgileri sizler için derledik. Fenerbahçe WinWin saat kaçta, hangi kanalda? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin büyük projesi Fener Ol kampanyası için Acun Ilıcalı önderliğinde WinWin geceleri düzenlenmeye devam ediyor. 14 Haziran 2019 Cuma günü Star TV'de yapılacak WinWin gecesi ile Fener Ol kampanyasına destek toplanacak. Fener Ol kampanyasında son durum ne? Fenerbahçe WinWin saat kaçta, hangi kanalda? Fener Ol kampanyasında toplanan para ve tüm gelişmeler bu haberde.
 

Fener Ol kampanyasında son durum


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı kitlesel kaynak yaratma projesi olan Fener Ol kampanyasında ciddi rakamlara ulaşıldı. Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasında 14 Haziran 2019 Cuma günü itibariyle 35 milyon avroya yaklaştı. Sarı lacivertli taraftarlar, Fener Ol kampanyasına yoğun ilgi göstermeye devam ederken, WinWin geceleri ile katılımın arttırılması hedefleniyor. Önümüzdeki 3 gün WinWin gecesi düzenleyecek olan Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasında hedeflediği rakamlara ulaşmayı planlıyor.


 

Fenerbahçe WinWin gecesi saat kaçta, hangi kanalda başlayacak?


Fenerbahçe, WinWin gecelerinin yenilerini düzenlemeye hazırlanıyor. Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk ve Acun Ilıcalı gibi isimlerle büyük ilgi gören WinWin gecelerinde Fener Ol kampanyasına büyük destek sağlanmıştı.
3 gece üst üste WinWin kampanyasını yürütecek olan Fenerbahçe'nin ilk durağı Star TV oldu. Fenerbahçe WinWin gecesi bu akşam saat 20:00'da Star TV kanalından canlı ve şifresiz yayınlanacak. Geçtiğimiz haftalarda Star TV'de yapılması planlanan WinWin gecesi Fenerbahçe Başkanı Metin Aşık'ın vefat haberinin gelmesi üzerine apar topar ertelenmişti. WinWin gecesinin 15 Haziran'daki programı TV 8, 16 Haziran'daki yayını ise FB TV'den yayınlanacak.
 

WinWin kampanyası nedir?


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyası eşliğinde Acun Ilıcalı, TV8 ve FB TV ortak yayınında WinWin kampanyası adı altında bir yayın gerçekleştirdi. WinWin kampanyası ödülleri ise Fenerbahçe taraftalrarını oldukça heyecanlandırdı. Canlı yayına bağlanan birçok iş adamı bu kampanyaya hem sms, hem de forma satın alarak destek oldu. İlk 2 gecenin sonunda Fener Ol kampanyasına 8 milyon avro destek sağlandı.

ÖDÜLLER

20 araba 
5 ev
Ali Koç'la maç izleme. 
Statta maç. 
Basketbol ve futbol takımıyla buluşma.
Futbol takımı, Obradovic, Ersun Yanal ile yemek yeme şansı. 
Yeni sezon çubuklu forması.
10 çift Amerika seyahati

WİNWİN KAMPANYASININ İLK 2 GÜN TOPLAM RAKAMLAR

SMS: 750.000 (1 SMS 20 TL)
TOPLAM FORMA SATIŞI: 55.000 (1 FORMA 300 TL

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"