comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fener Ol toplanan para ne kadar? (WinWin toplam para)

26 Haziran 2019, Çarşamba 15:05
Fener Ol toplanan para ne kadar? (WinWin toplam para)

Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasında şu ana kadar ne kadar SMS atıldığı belli oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Nisan ayında başlattığı Fener Ol kampanyasında toplanan parayla ilgili son durum belli oldu. Fener Ol toplam para, Fener Ol toplanan para ne kadar, Fener Ol kaç forma satıldı, Fenerbahçe WinWin toplam para gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fener Ol kampanyasında ne kadar para toplandı?


İHA'da yer alan habere göre; Fenerbahçe Spor Kulübü'nün mali bağımsızlığı için 4 Nisan 2019'da hayata geçirdiği Fener Ol kampanyasında SMS adedi 1 milyon 640 bini geçti. Kampanya kapsamında yapılan destek ise 150 milyon TL'ye yaklaştı. Bu rakam, Türkiye'de bugüne kadar yapılmış birçok kampanyayı geride bıraktı. 'Fener Ol' kampanyası WinWin gibi özel etkinliklerle devam edecek. 

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün mali açıdan rahatlamak amacıyla 4 Nisan 2019'da hayata geçirdiği ve bir yıl sürecek olan ‘Fener Ol' kampanyasında katılımcı sayısı kampanya kapsamında özel bir etkinlik olan WinWin'in de etkisiyle ciddi rakamlara ulaştı. Fenerbahçe taraftarlarının 7'den 70'e bir seferberlik içinde hareket ederek, büyük bir fedakarlıkla destek verdiği Fener Ol'da iki buçuk ay geride kalırken, SMS sayısı 1 milyon 640 bini geçti ve kampanya kapsamında yapılan katkı ise 150 milyon TL'ye yaklaştı. 
FENERBAHÇE WINWIN KAMPANYASINDA SON DURUM

Dünya üzerinde hiç denenmemiş bir kitlesel kaynak oluşturma çalışması Fener Ol'un kapsamında özel bir proje olan WinWin etkinliği Fenerbahçe taraftarlarının eşsiz bir birlik ve beraberlik göstermesini sağladı. Tüm sezon Fenerbahçe'ye desteğini göstererek sezon formalarını alan taraftarlar, WinWin özel etkinliğinde 125 binden fazla forma ile kampanyaya katkıda bulundu.
WinWin projesinin sonunda noter huzurunda düzenlenen çekilişle SMS atan taraftarlar arasından 5 ev, 20 araba sahiplerini bulacak. Talihliler arasından sadece bir SMS atan taraftarlar da ev ve araba gibi büyük ödüllerden birini kazanmayı başardı. WinWin kapsamında verilecek 5 bin hediyeyi kazanan isimler 29 Haziran'da Fenerbahçe web sitesi ve sosyal medya hesaplarından açıklanacak. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)