comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fener Ol toplanan para ne kadar? (Fener Ol son durum 24 Mayıs 2019)

24 Mayıs 2019, Cuma 13:33
Fener Ol toplanan para ne kadar? (Fener Ol son durum 24 Mayıs 2019)

Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasında toplanan para ne kadar oldu? Son gelişmeleri Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok aktardı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin nisan ayında başlattığı Fener Ol kampanyasında toplanan paranın ne kadar olduğu merak ediliyordu. Fener Ol toplanan para, Fener Ol son durum, Fener Ol kampanyası sms, Fener Ol sms nasıl atılır, Fener Ol ne kadaar para toplandı gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fener Ol kampanyasında ne kadar para toplandı? (24 Mayıs Cuma 2019)


Fenerbahçe'nin büyük umutlarla başlattığı Fener Ol kamapnyasıyla ilgili son durum merak ediliyor. Sarı lacivertli kulübün WinWin programlarıyla da desteklediği kampanyada son durumu Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok, FutbolArena yayınında paylaştı. İşte Senad Ok'un aktardıkları:

"Fener Ol kampanyasında toplanan parayla ilgili 32,5 milyon euro diyenler var. Benim aldığım bilgi 1 hafta öncesine kadar 25 milyon euro bandına yaklaşmıştı. Haziran ayındaki mali genel kurulda resmi rakamın açıklanmasını bekliyoruz."
 

Fener Ol kampanyasına nasıl para gönderilir? (Fener Ol SMS bedeli)


Fenerbahçe taraftarları Fener Ol kampanyası ile ilgili internet ortamında destek yöntemleri hakkında araştırmalar gerçekleştieriyordu. Fenerbahçe, 'Fener Ol' kampanyasına destek yöntemlerini açıkladı.
Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasının SMS bedelini 20 TL olarak belirledi. FENER OL yazıp 1907'ye SMS gönderen destekçiler sınırsız katılım gösterebilecek. Aynı zamanda kredi kartı ve kulübün resmi siteden açıkladığı banka hesaplarına isteyenler bağış yapabilecek.

En düşük bağış bedeli 1 TL olarak belirlendi. Kampanya için 1 milyar TL ve 1 yıl süre için izin alındı. Hem gerçek kişiler hem de kurumlar kampanyaya "bağış", "sponsorluk" ve "reklam" şeklinde katılabilecek. Kampanya için 1 yıl süre alındı. 31 Mayıs'a kadar 500 milyon TL, bir yıl içinde de 1 milyar TL toplanması hedefleniyor.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (19 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.