comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fener Ol toplam para ne kadar? Fener Ol'da toplanan para (15 Mayıs 2019)

15 Mayıs 2019, Çarşamba 16:49
Fener Ol toplam para ne kadar? Fener Ol'da toplanan para (15 Mayıs 2019)

Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasında şu ana kadar ne kadar para toplandı? Fener Ol toplam para detayı haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin geçtiğimiz ay başlattığı Fener Ol kampanyasında ne kadar para toplandığı merak ediliyordu. Fener Ol toplam para, Fener Ol ne kadar para toplandı, Fener Ol toplanan para, Fener Ol kampanyasında ne kadar para toplandı gibi aramaların yanıtlarını merak edenler için haberimizi hazırladık. A Spor yorumcusu Haldun Domaç, Fenerbahçe'nin 4 Nisan 2019'da başlattığı Fener Ol kampanyasında şu ana kadar ne kadar para toplandığıyla ilgili bir iddiada bulundu. 
 

Fener Ol toplam para? Fener Ol ne kadar para toplandı? (15 Mayıs 2019)


Fenerbahçe'de geçtiğimiz ay başlatılan Fener Ol kampanyasına ilgi devam ederken toplanan paranın ne kadar olduğu da merak ediliyordu. Fener Ol projesi kapsamında şu ana kadar toplanan miktar hakkında A Spor yorumcusu Haldun Domaç bir iddiada bulundu. Domaç'ın iddiasına göre kampanyada şu ana kadar 30 milyon euro toplandı. A Spor'da konuşan Haldun Domaç, "Fener Ol kampanyasında Fener Ol kampanyasında toplanan paranın 30 milyon euroya ulaştığını öğrendim." dedi.
 

Fener Ol kampanyasına nasıl para gönderilir? (Fener Ol SMS bedeli)


Fenerbahçe taraftarları Fener Ol kampanyası ile ilgili internet ortamında destek yöntemleri hakkında araştırmalar gerçekleştieriyordu. Fenerbahçe, 'Fener Ol' kampanyasına destek yöntemlerini açıkladı.Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasının SMS bedelini 20 TL olarak belirledi. FENER OL yazıp 1907'ye SMS gönderen destekçiler sınırsız katılım gösterebilecek. Aynı zamanda kredi kartı ve kulübün resmi siteden açıkladığı banka hesaplarına isteyenler bağış yapabilecek.

En düşük bağış bedeli 1 TL olarak belirlendi. Kampanya için 1 milyar TL ve 1 yıl süre için izin alındı. Hem gerçek kişiler hem de kurumlar kampanyaya "bağış", "sponsorluk" ve "reklam" şeklinde katılabilecek. Kampanya için 1 yıl süre alındı. 31 Mayıs'a kadar 500 milyon TL, bir yıl içinde de 1 milyar TL toplanması hedefleniyor.
FENER OL BAĞIŞ YAPMAK İÇİN TIKLA! 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)