comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fener Ol kampanyasında toplanan para! Acun Ilıcalı'dan yeni karar

20 Mayıs 2019, Pazartesi 19:57
Fener Ol kampanyasında toplanan para! Acun Ilıcalı'dan yeni karar

Fenerbahçe'nin düzenlediği Fener Ol kampanyasında kaç para toplandı? Acun Ilıcalı kampanyaya katılımı arttırmak için yeni bir karar daha aldı. 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü itibariyle Fener Ol için toplanan para ve Fener Ol son durum haberimizde.

FutbolArena - Fener Ol kampanyası için toplanan para belli oldu. Fenerbahçe'nin mali çıkmazdan kurtulmak amacıyla Ali Koç önderliğinde düzenlediği Fener Ol kampanyasına ilgi büyüyerek devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın WinWin kampanyası ile destek verdiği Fener Ol'da 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü itibariyle toplanan para ortaya çıktı. Fenerbahçe'nin düzenlediği Fener Ol kampanyasında kaç para toplandı? Fener Ol için toplanan para ve Fener Ol son durum haberimizde.
 

Fenerbahçe Ol kampanyası toplam para


Fener Ol kampanyası için kritik Mayıs ayının son günlerine gelinirken, Fenerbahçe taraftarları toplanan para tutarını merak etmeye başladı. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göe Fener Ol'da 25 Milyon Euro barajına yaklaşıldı. Kampanya için toplanan paranın 31 Mayıs'taki Mali Genel Kurulda açıklanacağı öğrenildi. Aynı zamanda kampanyaya büyük destek veren televizyoncu Acun Ilıcalı'nın, bu ay içinde Star TV'de son bir program daha yapacağı ifade edildi.

FENER OL BAĞIŞ YAPMAK İÇİN TIKLA!
 

Fenerbahçe, WinWin kampanyasından ne kadar kazandı?


FB TV ve TV8 ortak yayınıyla gerçekleşen programda Acun Ilıcalı gecenin sonunda 2 günlük forma satışı ve SMS gelirini açıkladı. Buna göre Türkiye genelinde 123 bin forma satılırken, 950 bin SMS atıldı. 1 formanın bedeli 300 TL, 1 SMS ise 20 lira. Dolayısıyla yaklaşık 57 milyon TL gelir elde edilirken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gecenin sonunda yaptığı konuşmayla kampanyaya destek olan herkese teşekkür etti. 
Öte yandan gecede konuşma yapan Ersun Yanal açıklamalarında, "Biz aslında zor bir ortamda çalışıyoruz. Kolay bir ortamda çalışmıyoruz. Yaş olarak kontrat olarak pozisyon olarak ve tabii bunu daha ileriye taşıyacak kontrat olarak uygun bir takımla beraber değiliz. Hiçbir oyuncumuzun karakterinden asla şikayetçi değilim. Hiçbir oyuncumuzun aklından ya da yüreğinden hiçbir zaman şüphe etmedim. Bulunduğumuz durum ve pozisyon bizi oldukça zorluyor" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)