comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fener Ol kampanyasında son durum! İşte toplanan para

08 Nisan 2019, Pazartesi 17:26
Fener Ol kampanyasında son durum! İşte toplanan para

Fenerbahçe Fener Ol kampanyasında 8 Nisan 2019 Pazartesi günü itibariyle topladığı para belli oldu. Aynı zamanda Ali Koç yönetimine UEFA'nın ilettiği katılım şartının ilk günde fazlasıyla karşılandığı ortaya çıktı. Fenerbahçe Fener Ol kampanyasından ne kadar topladı? Fener Ol kampanyasındaki toplam bağış bedeli ve son durumu haberimizde derledik.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün mali sorunları ve UEFA Finansal Fair Play şartları nedeniyle Fener Ol kampanyasını geçtiğimiz günlerde resmen başlattı. Fenerbahçe'nin Avrupa'ya gidememe tehlikesinin olduğunu belirten Ali Koç, sarı lacivertli camiaya bağış seferberliği çağrısında bulundu. Fenerbahçe Fener Ol kampanyasından ne kadar topladı? Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasında son durum ve merak edilen detaylar bu haberde.
 

Fenerbahçe Fener Ol kampanyasından ne kadar topladı? (8 Nisan Pazartesi)


Fenerbahçe camiasında büyük ilgi gören Fener Ol kampanyasına 8 Nisan 2019 Pazartesi günü itibariyle taraftarların yaptığı bağış belli oldu. 10 bin TL ve üzerinde yapılan bağışların haricinde Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasında toplanan para 20 milyon TL barajını geçti. 10 bin TL üzerinde gönderilen paralarla bu rakamın katlanması bekleniyor.

FENERBAHÇE, UEFA'NIN ŞARTINI İLK GÜNDE 10'A KATLADI
Öte yandan UEFA bu tür kampanyalarda 3-5 zengin iş adamının parasıyla mali durumu iyileştirme haksızlığının önüne geçmek için minimum 25 bin katılım istedi. Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasına sadece ilk günde 250 bin kişi bağış yaptı. Ali Koç önderliğindeki kitlesek kaynak yaratma projesi ilk gününde UEFA'nın şartını 10 katı ile yerine getirdi.

FENERBAHÇE'DEN SAYAÇ HAZIRLIĞI

Aynı zamanda Fenerbahçe yönetiminin bağış sayacı talepleri üzerine harekete geçtiği öğrenildi. Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyası için önümüzdeki günlerde resmi siteye bağış sayacının eklenmesi gündeme geldi. Böylece sarı lacivertli taraftarlar toplanan paradaki son durumu takip ederek. kritik süreçte desteği arttırma şansı yakalayacak.


 

Fener Ol kampanyasına nasıl para gönderilir? (Fener Ol SMS bedeli)


Fenerbahçe taraftarları Fener Ol kampanyası ile ilgili internet ortamında destek yöntemleri hakkında araştırmalar gerçekleştieriyordu. Fenerbahçe, 'Fener Ol' kampanyasına destek yöntemlerini açıkladı.

Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasının SMS bedelini 20 TL olarak belirledi. FENER OL yazıp 1907'ye SMS gönderen destekçiler sınırsız katılım gösterebilecek. Aynı zamanda kredi kartı ve kulübün resmi siteden açıkladığı banka hesaplarına isteyenler bağış yapabilecek.

En düşük bağış bedeli 1 TL olarak belirlendi. Kampanya için 1 milyar TL ve 1 yıl süre için izin alındı. Hem gerçek kişiler hem de kurumlar kampanyaya "bağış", "sponsorluk" ve "reklam" şeklinde katılabilecek. Kampanya için 1 yıl süre alındı. 31 Mayıs'a kadar 500 milyon TL, bir yıl içinde de 1 milyar TL toplanması hedefleniyor.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)