comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fener Ol kampanyasında son durum! (Fener Ol toplanan para)

15 Nisan 2019, Pazartesi 22:58
Fener Ol kampanyasında son durum! (Fener Ol toplanan para)

Fener Ol kampanyasında ne kadar para toplandı? Fener Ol kampanyası nedir? Fener Ol kampanyasında katılım oranı nedir? İşte son gelişmeler. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kulübün mali sorunları ve UEFA'nın Finansal Fair Play koşullarını yerine getirmek amacıyla başlattığı Fener Ol Kampanyasına katılım oranı günden günde artıyor. Peki Fener Ol kampanyasında ne kadar para toplandı? Fener Ol kampanyası katılım oranı nedir? Fener Ol kampanyası nedir? İşte Fener Ol kampanyasıyla ilgili son gelişmeler.
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenr Ol toplanan para ne kadar? (16 Nisan 2019)


10 bin TL ve üzerinde yapılan bağışların haricinde Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasında toplanan para 30 milyon TL'yi buldu. 16 Nisan 2019 itibariyle 10 bin TL ve üzeri bağış yapanlar hariç olmak üzere katılım sayısı 450 bine ulaştı. 


Fener Ol kampanyasına nasıl para gönderilir? (Fener Ol SMS bedeli)


Fenerbahçe taraftarları Fener Ol kampanyası ile ilgili internet ortamında destek yöntemleri hakkında araştırmalar gerçekleştieriyordu. Fenerbahçe, 'Fener Ol' kampanyasına destek yöntemlerini açıkladı.
Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasının SMS bedelini 20 TL olarak belirledi. FENER OL yazıp 1907'ye SMS gönderen destekçiler sınırsız katılım gösterebilecek. Aynı zamanda kredi kartı ve kulübün resmi siteden açıkladığı banka hesaplarına isteyenler bağış yapabilecek.

En düşük bağış bedeli 1 TL olarak belirlendi. Kampanya için 1 milyar TL ve 1 yıl süre için izin alındı. Hem gerçek kişiler hem de kurumlar kampanyaya "bağış", "sponsorluk" ve "reklam" şeklinde katılabilecek. Kampanya için 1 yıl süre alındı. 31 Mayıs'a kadar 500 milyon TL, bir yıl içinde de 1 milyar TL toplanması hedefleniyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (19 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.