comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FBTV canlı izle! (Boluspor Fenerbahçe canlı) 23 Mart 2018 Cuma

23 Mart 2018, Cuma 13:08

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi televizyonu FB TV yayın akışı ve FB TV canlı izle seçeneğine haberimizden ulaşabilirsiniz. Boluspor Fenerbahçe hazırlık maçı canlı yayında.

FBTV canlı izleme imkanı! Fenerbahçe Kulübü'nün kanalı olan FBTV nasıl izlenir? Boluspor Fenerbahçe hazırlık maçı FBTV'de yayınlanacka mı? FBTV uydu frekansları neler? FBTV şifresiz ve canlı olarak izlenebilir mi gibi soruların yanıtları haberimizde olacak.


FBTV'de hangi programlar var? FBTV'de yayınlanan maçlar var mı? 


Fenerbahçe'nin resmi yayın organı FB TV, her sabah Günaydın Fenerbahçe ile güne başlıyor. Sarı Kanarya ile ilgili gazete manşetlerinin yer aldığı programda aynı zamanda kulübün çeşitli branşlarından özel röportaj ve haberler sunuluyor. Kamp gündemi ve tesislerden idman görüntülerine de yer veren FB TV, alt yaş kategorilerindeki futbol müsabakalarını canlı yayınla ekrana taşıyor. FB TV, Fenerbahçe Futbol A Takımı'nın karşılaşmalarını canlı olarak maç saatinde özel program ile aktarıyor. Maç öncesi takımın tesislerinden çıkışına kadar tüm detayları aktaran sarı lacivertli ekran, maç sonucunda basın toplantısı ve oyuncuların özel röportajlarını ekranlara getiriyor. Fenerbahçe kadın basketbol takımının Avrupa sahnesinde oynadığı mücadeleler de naklen yayınla izleyicilerle buluşuyor.
 

FBTV uydu frekans bilgileri - FBTV Digitürk kaçıncı kanalda?


FB TV frekans bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. FB TV canlı izle seçeneği için Türksat uydunuzun olması gereklidir. Ayrıca Digitürk 76. D-Smart 83, Teledünya 139 ve Tivibu 80. Kanaldan Turkcell TV Plus 74. Kanaldan da canlı izleyebilirsiniz.

FB TV FREKANS:
12344 (Vertical - Dikey)
SYMBOL RATE: 30000
Fec: 3/4
Türksat 4A Uydusu
 

FBTV canlı şifresiz izle (Boluspor Fenerbahçe canlı izle)


FBTV'yi internet üzerinden de canlı ve şifresiz olarak izleyebilmeniz mümkün. Fenerbahçe resmi internet sitesi üzerinden FBTV'yi şifresiz canlı olarak izleyebilirsiniz.

FBTV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLA (BOLUSPOR FB)

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.