comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB TV'nin başına Tunç Elibol geçiyor!

01 Ekim 2018, Pazartesi 20:50
FB TV'nin başına Tunç Elibol geçiyor!

Fenerbahçe'de FB TV'de değişime gidiliyor. FB TV'nin başına artık Tunç Elibol geçecek.

FutbolArena - Fenerbahçe'de İhsan Topaloğlu'nun ayrılığı sonrasında FB TV'nin başına kimin geçeceği merak ediliyordu. Ali Koç, Tunç Elibol'da karar kıldı.

FB TV'NİN BAŞINA TUNÇ ELİBOL GEÇİYOR
FB TV'nin yeniden yapılanması adına Acun Medya'dan destek isteyen kulüp başkanı Ali Koç, önemli bir adım daha attı. FB TV'nin başına Lig TV'de uzun yıllar görev yapan Tunç Elibol'un getirilmesine karar verildi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yarın Tunç Elibol ile bir araya geleceği ve FB TV'nin başına Elibol'un geçeceği öğrenildi.
 

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


beIN Sports'ta 1 Ekim 2018 Pazartesi günü yayınlanan beIN Final Programı'nda aldığı bilgiyi paylaşan Şansal Büyüka, "Benim duyduğum, Fenerbahçe hoca değişikliği için milli maç arasını beklemeyecek. Ancak Aykut Kocaman ve Ersun Yanal dışında bir aday daha var. Teyide muhtaç bilgi ama. diye konuştu. 

Şansal Büyüka ayrıca, "Ali Koç göreve geldiği zaman Comolli, Aykut Kocaman ve Ali Koç bir araya geldi. Burada Aykut Kocaman 2 veya 3 transferle takımı şampiyon yapacağını söyleyip bir analitik görüş ortaya koydu. Ali Koç ile Comolli de bundan etkilendi fakat bir tarafta da taraftarın isteği var." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.