comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB TV'den Alper Ulusoy tepkisi: 'Futbol konuşamıyoruz!'

09 Şubat 2019, Cumartesi 01:58
FB TV'den Alper Ulusoy tepkisi: 'Futbol konuşamıyoruz!'

Kayserispor - Fenerbahçe maçının ardından FB TV'de hakem Alper Ulusoy'un kararlarına tepki gösterildi. 

FutbolArena - Kayserispor - Fenerbahçe maçının ardından Tuncay Şanlı müsabakanın hakemi Alper Ulusoy'u verdiği kararlar neticesinde eleştirdi. Programın moderatörü Tunç Elibol ise, "Maalesef bu akşam futbol konuşamıyoruz. Verilen kararlar inanılır gibi değil." ifadelerini kullandı. 


Kayserispor 1-0 Fenerbahçe hakem Alper Ulusoy'un kararları


"TOLGAY'A DAHA İLK POZİSYONUNDA KART"

Tolgay Arslan'a daha ilk pozisyonunda sarı kart gösterildi. Tolgay otomatikman oyundan düşer. Psikolojiktir bu. Burada art niyet arayabilirsiniz. Soldado'nun pozisyonunda sonuna kadar bekledi. Ağzından çıkan kelimeleri okumaya çalıştı. Çok kaliteli bir oyun yoktu ama hakem de buna etki yaptı. Sahada oynamak isteyen iki takım varken hakemi konuşmak son derece üzücü. 
"ŞAMİL'İN MEHMET EKİCİ'YE YAPTIĞI HAREKET"

Mehmet Ekici ile Şamil'in pozisyonunda VAR'a bile bakılmadı. İstem dışı o hareket yapılabilir ama pozisyonun devamında Şamil'in ayağı Ekici'de hala. Çekmedi. Hakem bunu nasıl görmedi? Neden görmedi? Yorumsuz! 

"KRAVETS'İN GOLÜNDEN ÖNCE SERDAR'A FAUL VAR"

Kayserispor'da Kravets'in golünden önce Serdar Aziz'e faul yapıldı. Serdar kafa topuna çıkamadı. Yan yana değillerdi. Serdar bir adım öndeydi. Kravets direkt Serdar'ın omzuna baskı yapıyor ve Serdar'ın hava topuna çıkmasını engelliyor. Kolundan çekme de var. Serdar böyle pozisyonlarda iyi sıçrar çünkü." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)