comScore
1 / 8

FB Tv'de Beşiktaş taraftarlarını çıldırtan sözler

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Fenerbahçe sahasında Galatasaray ile karşılaşacak. Bu mücadeleyle ilgili FBTV’de değerlendirmelerde bulunan Alaattin Metin’den Beşiktaşlı taraftarları kızdıran bir yorum geldi. 

2 / 8
Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Fenerbahçe sahasında Galatasaray ile karşılaşacak. Bu mücadeleyle ilgili FBTV’de değerlendirmelerde bulunan Alaattin Metin’den Beşiktaşlı taraftarları kızdıran bir yorum geldi.
3 / 8
Metin, iki takımın Türkiye’nin amiral gemisi olduğunu ve zaman zaman başka takımların bir rüzgarla araya girdiğini söyledi.
4 / 8
Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Türk futbolunun amiral gemisi olduğunu dile getiren Alaattin Metin şunları söyledi:
5 / 8
"Fenerbahçe’nin için bu hafta her şey ortaya çıkacak. Galatasaray ile Fenerbahçe, Türk futbolunun amiral gemisi. 100 yıldır iki kulübün rekabeti müthiş.
6 / 8
Araya zaman zaman da başka takımlar bir rüzgarla girerler. Asıl rekabet Fenerbahçe ile Galatasaray arasındadır. Bu rekabet, Türk futbolunu yukarı taşır."
7 / 8
Fenerbahçe’nin için bu hafta her şey ortaya çıkacak. Galatasaray ile Fenerbahçe, Türk futbolunun amiral gemisi. 100 yıldır iki kulübün rekabeti müthiş. Araya zaman zaman da başka takımlar bir rüzgarla girerler.
8 / 8
Bu rekabet, Türk futbolunu yukarı taşır.