comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB TV tekrar yayını kesti! '23. dakikada futbol bitmiştir!'

20 Ekim 2021, Çarşamba 00:44
FB TV tekrar yayını kesti! '23. dakikada futbol bitmiştir!'

FB TV, Trabzonspor - Fenerbahçe maçının tekrar yayınını 23. dakikada, "Maçın 23. dakikasından sonra bizim için futbol bitmiştir." mesajıyla yayını kesti. 

FutbolArena - FB TV'de Trabzonspor - Fenerbahçe maçının tekrarını yayınladı ve 23. dakikada yayını kesti. 

Maçın kesildiği 23. dakikada ekrana, ""Maç yayını sona ermiştir. Maçın 23. dakikasından sonra bizim için futbol bitmiştir. Bu yaşananlar futbol değildir. Bunun ne olduğu tüm kamuoyunun takdiridir." yazısı geldi. 
FENERBAHÇE BAŞKAN VEKİLİ EROL BİLECİK'İN AÇIKLAMASI

Bu akşam kendi kanalımızda ilk kez takımımızın maçını kestik. Bizim için maç 90 dakika değil, adeta adaletin bittiği yerde bitmişti. "Milyonlarca taraftarlarımızın içi rahat olsun. Bize güvenenleri asla yarı yolda bırakmayız. Saha içinde, saha dışında hakkımızı korumak için sonuna kadar mücadelemize devam edeceğiz. "23. dakika itibariyle futbol maçı değil, senaryosu çok önceden yazılmış bir film izledik. Maç, maç olmaktan çıktı. Hakemin sonuca direkt ettiği, göz göre hakkımızın yendiği net bir olaya dönüştü. Hırsızlığın en kötüsü alın terini çalmaktır. Fenerbahçe demek, milyonlarca yürek demektir. Fenerbahçe yoluna çıkan her şeyle, herkesle tüm camiasıyla baş etmeyi çok iyi bilir. Fenerbahçe'nin genlerinde var bu. "Sezon sonunda her mecrada gereken mücadeleyi verip, yolun sonunda şampiyonluğa ulaşacağız. Fenerbahçe artık uyandı. Efsane ruhuna, tekrardan geri döndü. Taraftarlarımız rahat olsun. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!