comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transferi: Fenerbahçe'de transferde Juninho Bacuna iddiası

21 Haziran 2018, Perşembe 09:23
FB Transferi: Fenerbahçe'de transferde Juninho Bacuna iddiası

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Juninho Bacuna'nın listeye eklendiği ifade edilirken sürpriz bir gelişmeyle Juninho Bacuna başka bir takıma imza attı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken kulübün başına gelmesi muhtemel hocalardan Philip Cocu'nun Groningen'de oynayan Juninho Bacuna'yı istediği ifade ediliyor. Ancak oyuncunun bir başka takımla anlaşması iddiaları yanıltıyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe Bacuna'yı transfer edecek mi? (21 Haziran Perşembe)


Fenerbahçe Transfer Haberleri Fenerbahçe'nin büyük oranda anlaşma sağladığı konuşulan Philip Cocu'nun Damien Comalli ve bazı idarecilere transfer listesi verdiği ifade edildi. Bu listede Juninho Bacuna'nın da olduğu ifade ediliyor. Fotomaç'ın derlediği habere göre, Eindhoven Dagbald gazetesinden Merijn Slagter, Groningen'li Juninho Bacuna'nın PSV'ye gitmeye hazırlanırken, Cocu'nun çağrısı üzerine son anda rotayı Fenerbahçe'ye çevirdiğini duyurdu.

Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin transfer çalışmalarına devam ettiği ve Hollandalı çalıştırıcıyla da dirsek teması kurduğu ifade ediliyor.


Öte yandan tüm bu iddiaları boşa çıkaran bir gelişme yaşandı. Adı Fenerbahçe ile anılan oyuncunun dün Huddersfield takımıyla sözleşme imzaladığı ortaya çıktı.

 

Juninho Bacuna kimdir? Juninho Bacuna'nın performansı 


1997 doğumlu genç oyuncu forvet noktasında görev yapıyor. Groningen'in altyapısından yetişen başarılı futbolcu, 2014-2015 sezonunda A Takıma yükselmeyi başardı. Juninho Bacuna geçen sezon toplamda 35 maçta forma giyerken bu maçlarda 3 gol 4 asist yapmayı başardı. Bacuna'nın sözleşmesi 2019 yılında sona eriyor.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.