comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Yannick Bolaise, Rafinha, Doğukan İnci (18 Temmuz Çarşamba)

18 Temmuz 2018, Çarşamba 10:10
FB Transfer: Yannick Bolaise, Rafinha, Doğukan İnci (18 Temmuz Çarşamba)

Fenerbahçe ile ilgili basında çıkan transfer iddialarını derledik. Sarı lacivertlilerin ilgilendiği futbolcular arasında yer alan isimler kimler? 18 Temmuz Çarşamba Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik.Fenerbahçe'de Barcelona'da oynayan isimlere ilgi devam ederken genç oyuncular da yine gündemdeki iddiaların ilk sıralarını oluşturuyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Yannick Bolaise, Rafinha, Doğukan İnci (18 Temmuz Çarşamba)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları ve gelecek sezonun hazırlıkları birlikte devam ederken sportif direktör Damien Comolli'nin transfer konusundaki temasları devam ediyor. Fenerbahçe için basında geçen transfer iddiaları arasında Feyenoord'da forma giyen Sven van Beek ile birlikte Barcelona'da oynayan Rafinha gündeme geldi. Sabah'ta yer alan habere göreyse Fenerbahçe, Karşıyaka'nın U19 takımında forma giyen 1999 doğumlu genç yıldızı Doğukan İnci'yi transfer etmek istiyor.

Premier Lig'de de temaslarını sürdüren Comolli'nin Yannick Bolaise ile de görüşmelerde aşama kaydettiği iade ediliyor. İddialara göre Everton'ın da kiralık teklifine ‘evet' dediği öğrenildi. Yannick Bolasie'nin kısa sürede imza için İstanbul'da olması bekleniyor.
FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Yannick Bolaise - Everton - Fanatik
Rafinha - Barcelona - Fanatik
Sven van Beek - Feyenoord - Fotomaç
Doğukan İnci - Sabah

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)