comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Yacine Benzia, Carlos Kameni, Aatif (31 Ağustos Cuma)

31 Ağustos 2018, Cuma 10:12
FB Transfer: Yacine Benzia, Carlos Kameni, Aatif (31 Ağustos Cuma)

Fenerbahçe transfer haberleri bugün dikkat çekiyor. Yeni isimler söz konusu. 31 Ağustos Cuma günü Fenerbahçe transfer haberlerini derledik. 

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımda gündem hareketli...
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Yacine Benzia, Carlos Kameni, Aatif (31 Ağustos Cuma)


Fenerbahçe'de transferin son gününde basındaki iddialar azaldı. Sarı-Lacivertli takım son olarak Michael Frey ve Diego Reyes'i kadrosuna katarken 10 numara arayışlarını da sürdürüyor. Sarı-Lacivertli takımla ilgili çıkan iddialardan biri de Fransa'dan geldi. Brezilyalı oyuncu Jailson ile kadrosunu güçlendiren Fenerbahçe'de yönetim bir başka yıldız için transfer girişiminde bulunduğu iddia edildi. Fransa basınına göre Fenerbahçe Lille takımında forma giyen Yacine Benzia için Fransız kulübüne transfer teklifinde bulundu. Fransız basını Yacine Benzia'nin Fenerbahçe'nin teklifi için süre istediğini belirtti.

Öte yandan Fanatik'in haberine göre, Sivasspor, Fenerbahçe'deki eski yıldızı Aatif'ı kadrosuna katmak için görüşmelere başladı, imzalar gün içinde atılabilir.

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Aatif Chahechouhe - Sivasspor - Fanatik
Yacine Benzia - Fenerbahçe - Fransa
Carlos Kameni - Celta Vigo - A Spor

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"